Jump to content
Burak

Ankara ve Trabzon'a İki Yeni Bayi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak

Mazda Türkiye, yetkili satıcı ağına iki yeni bayi eklediğini duyurdu.

Mazda ailesinin son üyeleri olarak SMB Otomotiv ve Adnan Otomotiv Aralık ayı itibariyle Mazda Yetkili Satıcısı olarak Satış ve Satış Sonrası Hizmetler vermeye başladılar.

Yeni yetkili satıcı atamalarıyla ilgili olarak Mazda Satış ve Bayi Operasyonları Direktörü Mert Güçlüer:  “Mazda Türkiye ailesinin yeni üyeleri Ankara’da yerleşik “SMB Otomotiv” ve Trabzon’da yerleşik “Adnan Otomotiv” in operasyonlarına başlamalarından mutluluk duyuyoruz. Sektörde elde ettikleri tecrübe birikimini, yönetim ve çalışanlarının Mazda markası için duyduğu enerji ve heyecanı mutlulukla karşılıyor, kendilerine başarılar diliyoruz.

Mazda olarak İstanbul’da devam eden bayilik yapılanma programımız Anadolu çapında da hızını kesmeden devam etmekte” dedi.

Bu yeni yapılanmalar sonucunda müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılanması ve Mazda satış ağının bölgelerinde daha güçlü hale getirilmesi amaçlanıyor.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...