Jump to content

Sıralı LPG Sistemleri Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey - Prins Sönmez Usta

prins sönmez usta
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 2 hafta sonra ...
prins sönmez usta

anlatıcam abi aman çatlama :2funny:

soğutma suyu ve termostat konusunu başka bir konuda bugün yada işleyeceğiz abi 8) elimde konuyla alakalı malzeme var 8)

lpg'deki sıkıntı sigortadan kaynaklı. gece uyku semesi tuvalet için uyandığımda aklımda böyle bir düşünce belirdi :2funny: lpg sisteminin kendi bıçak sigorta denen, bildiğimiz sigortası sorunlu olan. her ne kadar fiziksel olarak sağlam görünseler de iletkenliği zamanla yok oluyor nasıl oluyorsa. bundan dolayıda yeterli akım/voltaj gelmediği için lpg sistemi kendini baştan başlatıyor. sabah arabayı çalıştırmadan önce 2 amper ve 10 amper olmak üzere iki sigortayı da değiştirdim. bugün yaklaşık 100 km yol yaptım ve hiç sıkıntı yaratmadı. 25 km içinde 2-3 kere yapıyodu normalde. sabah çalıştığında lpg'ye ilk geçişte peş peşe çok yapıyodu özellikle. ama bugün tık demedi maşallah :nazar:

özel sebeplerden dolayı bir süredir fotumlara uğrayamıyordum :(( probleminizn çözülmesine sevindim .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

prins sönmez usta

de mi :2funny: ortada yok sönmez usta 8)

yahu adamı hemen tefe tutmayın :) özel sebeplerden dolayı bir süre forumlara uzak kaldım hepsi bu ama bu güne kadar ne burda nede başka bir platformda cevapsız bıraktığım bir soru yada sorun kalmamaıştır .malum her zaman pc başında olamıyorum ki  :(( idare edin .belki geç cevap veririm ama mutlaka cevap vereceğimden emin olabiliriniz .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

prins sönmez usta

Hep böyle oluyor, torku olmayan motor gibi... ;)

veli bey bari sen biraz insaflı ol yahu :( biliyorum bir süredir forumlara uğrayamıyorum .sizde biliyorsunuz ki gönüllü olarak elimden geldiğince forum müdavimlerinin sorunlarına çözüm ortağı olmaya çalışıyorum ama zaman olmadımı da omuyor işte :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

özel sebeplerden dolayı bir süredir fotumlara uğrayamıyordum :(( probleminizn çözülmesine sevindim .

Hocam benimkisi latife idi, yanlış anlaşıldıysam özür dilerim...  :(

Allah tez vakitte sıkıntılarından kurtulmanı nasip etsin hocam... Rabbim; Sağlıksa şifa, borçsa eda, dertse deva versin...

Sağlıcakla, hayırlı işler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

prins sönmez usta

Hocam benimkisi latife idi, yanlış anlaşıldıysam özür dilerim...  :(

Allah tez vakitte sıkıntılarından kurtulmanı nasip etsin hocam... Rabbim; Sağlıksa şifa, borçsa eda, dertse deva versin...

Sağlıcakla, hayırlı işler.

amin cemi cümlemizin allah yardımcısı olsun . samimi ve yürekten dualarınız için allah razı olsun .

hayırlı akşamlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sönmez usta, honda accord 2.0cc 98 model maliyet ne olur bize ? Prins biraz pahalı diye biliyorum ama yine de bir teklif alalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
prins sönmez usta

Sönmez usta, honda accord 2.0cc 98 model maliyet ne olur bize ? Prins biraz pahalı diye biliyorum ama yine de bir teklif alalım.

bu araçta silverline serisini %100 başarılı olarak kullanır aracın keyfini sürebiliriniz .şu anki fiyatı 2.250 9 taksit  nakitte 2.150 tl dir .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

sönmez ustam merhaba ;

2005 model mazda 3 hb at aracım var aracıma prins lpg 40.000 km uygulandı aracım suan 60.000 de  son 5.000 km cok konforsuz bir sürüş vardı lpg de aracım gaz kesiyordu sürüş esnasında klimada inanılmaz çekişi düşüyor. yetkili servise gittim gaz filitresinin üzerindeki sensor değişti(gaz filitresi de değişti) 2. depoda yine aynı şeyi yaptı ve motor arıza lambası yaktı bu sefer servisi değiştirdim ayar yaptılar ve suan lpg anahtarının üzerinde ünlem işareti cıktı ve araç seyir halinde istop etmeye başladı. aracım bu arada benzinde hatasız gitmekte.

Ustam ne yapmam gerekir ve Ankara da bu işin ehli tavsiye edebileceğiniz  bir servis varmıdır.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...