Jump to content

Alınacak Aksesuar Listesi Toplu da Alabiliriz

Srkn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kontak çerçevesi ve kapı kilit korumasını sepete eklemiştim, avantajlı olacaksa toplu alalım ama pek avantajı olacağını sanmıyorum, sonra tekrar şehirlere dağıtma falan uzun iş...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen kontak çerçevesi ve kilit koruması güzel görünüyor.

Ancak kilit koruması 2 taneden fazla alındığında Türkiye'ye gönderilmiyor sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen kontak çerçevesi ve kilit koruması güzel görünüyor.

Ancak kilit koruması 2 taneden fazla alındığında Türkiye'ye gönderilmiyor sanırım.

Sebep ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kendi aracıma baya malzeme getirtmiştim, son olarak arac kayıt cihazı aldım herhangi bir sıkıntı olmadı, bilgi olarak da Davutpaşadaki  PTT UPİM ikitelliye taşındı bilginize arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19.09.2013 at 15:33, mevren :

Kendi aracıma baya malzeme getirtmiştim, son olarak arac kayıt cihazı aldım herhangi bir sıkıntı olmadı, bilgi olarak da Davutpaşadaki  PTT UPİM ikitelliye taşındı bilginize arkadaşlar.

Araç içi kamera kayıt cihazı bende düşünüyorum ve araştırıyorum. Ama hep çin işi ürünler. Bir türlü cesaret edemedim. Senin lzlenimlerin ve tavsiyen nedir bu konuda. Hatta şu konu üzerinden konuşmuştuk arkadaşlarla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlhan, evet araştırmıştık dediğin gibi ama bi kopukluk oldu, bu arada bende baya bakındım sonuç olarak dual cam özelliği olan ve montajı yaptıktan sonra görüş mesafesini etkilemeyen bu kamerayı almaya karar verdim,

35 dolar ile 77 dolar arasında değişen fiyatları var, örneğin tek lens veya fift lens, PGRS destekli veya deyil. gibi,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...