Jump to content
Mücahit

Deri döşemede renk için fikir verin

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazda 626

bende yaptırmayı düşünüyorrum ama kılıof gibi yaptırmayı düşünüyorum krem rengi arabamda bordo güzel olurmu acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

bu sene guzuya deri döşeme yaptırmak gibi bir niyetim var.Art Car ile yazıştım ( Cem bey) fiyatlar da halen aynı diyor..( 750 tl) belki ısıtmada koydurabilirim tabi onun maliyeti ayrı..

benim gece mavisi guzuma ne renk veya hangi renk kombinasyonları olur,biraz fikir cimmastiği yapalım...

resim örnek...

post-0-141695279153_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sskirici

gri deri guzel durur sanırım temiz kullanmak lazım tabi mercedeslerin orjinal  gri rengi war cok guzel duruyo lacivert ve mavi arabada

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MuRDoC_111

İlhan Abi, Sedat Abi'nin arabayı gördün mü bilmiyorum ama ordaki renk uyumu ve gerek derinin gerekse de işçiliğin kalitesi çok iyiydi bence.. o da koşuyolu merser aracılığı ile artcar'da yaptırmıstı yanlış hatırlamıyorsam..  bulabildigim fotolar şunlar;

dsc00276wb.jpg

dsc00274a.jpg

dsc00231mi.jpg

dsc00229zd.jpg

dsc00227yu.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dogan_u

250 tl ye detaylı temizlik yapıyorlar arabaya:) fiyat şaşırtıcı. şu siyah naylon poşetleri eritip bi deri gibi dandikten bişey yapıyorlar o malzemeyi kullanmasın:)) hem sağlık açısındanda suni deri iyi bişey değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

sedat buralardamı..şöyle kabin içi fotoları koysa ne güzel olur...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MuRDoC_111

sedat buralardamı..şöyle kabin içi fotoları koysa ne güzel olur...

bende vardı Sedat Abi İzmir toplantısına geldiğinde çekmiştik hatta eklemiştik siteye ama site çöktüğünde silinmiş.. bilgisayarı da didik didik ettim bulamadım.. ulaşmak istiyorsan özelden Sedat Abi'nin telefonunu vereyim abi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
atabey1

bazı firmalar deri adı altında vinlex yada suni deri denilen bir malzeme kullanıyorlar dikkat edin deriden anlayan ayırt edebilen bir kişinin yardımı  ile bu işlemi yaptırmakta yarar var ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dogan_u

bazı firmalar deri adı altında vinlex yada suni deri denilen bir malzeme kullanıyorlar dikkat edin deriden anlayan ayırt edebilen bir kişinin yardımı  ile bu işlemi yaptırmakta yarar var ...

evet vinlex denen lanet birşey var. ayakkabı imalatında falanda kullanıyorlar. 5 liraya ayakkabı satılıyor mesela sıhhıye köprüsünün üstünde. berbat bir kokusu var sanırım tek ayırt edici özelliği o

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Selman

Sarıyı tek geçerim....:D Senin araba da lacivert sayılır zaten, maviliği tartışmalı....:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sskirici

artcarın sıtesınde bı lantıs war lacıvert oda grı yapmıs yakısmıs

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

sarıyı düşünmedim ama , aklımdan geçenler şunlar

siyah veya koyu füme kırmızı dikişli

portakal renginin biraz koyu tonları

vişne çürüğü vs...

bej veya gri pek hoşlanmadığım renkler...

edit: çift renklide olabilir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

sarıyı düşünmedim ama , aklımdan geçenler şunlar

siyah veya koyu füme kırmızı dikişli

portakal renginin biraz koyu tonları

vişne çürüğü vs...

bej veya gri pek hoşlanmadığım renkler...

edit: çift renklide olabilir...

İlhan abi bende yaptıracam, ne kadar sürede veriyorlarmış aracı bilgin varmı?

ben çift renk ve sırt kısmında logolu bişeyler düşünüyorum bir de kapı döşemeleride kaplanıyormu????

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Uygar

işçilikleri güzel görünüyor... Arma işi için nakışçı ayarlamak gerekecek sanırım =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

işçilikleri güzel görünüyor... Arma işi için nakışçı ayarlamak gerekecek sanırım =)

onların makinasıda nakışçısıda vardır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

fiyat 750 tl

kapı içleri dahil

tek renk çift renk fiyatta farketmiyor...( merser 0 mazdalara burada yaptırıyor)

nakış sanırım 50 tl ( kendileri yapıyor) ama istenen motifin daha önce bildirilmesinde fayda vardır diye düşünüyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.