Jump to content
Mücahit

Deri döşemede renk için fikir verin

Tavsiye Edilen Mesajlar

Murat b

Hala siyah diyorum ben

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MuRDoC_111

ben yaptırcak olsam alcantara-deri karışımı yaptırırdım.. aynı rengin alcantara-deri karışımını yaptırınca derinin ve alcantaranın renk tonları arasında ufak bir fark oluyor genelde ve bu da gayet göze hoş geliyor, en azından benim gözüme ;D

aşağıdaki resimde sarı noktalarla işaretlediğim sınırların içini alcantara, geri kalanını deri yaptırırdım.. çift renk yaptırcak bile olsam oturma alanının alcantara olması fikrinden şaşmazdım.. oturma alanının alcantara olması konforu da arttırır, ayrıca yerli yersiz gıcırdamaların ve yazları uzun yolda sıkıntı çekmenin büyük oranda önünü alır bence.. yazın deri gibi terletecegini, aynı şekilde kışın deri gibi üşüteceğini zannetmem..

2d9yder.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

Bu taba değil bildiğimiz oranj, taba şöyle bişi, hatta daha da koyu ve sert olacak...:D

evet bu renk uyar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Murat b

İlhan abi senin arabanın içindeki plastik aksam ne renk.Ona göre renk seçmek lağzım.Sitede Mazda 3 Sedan'a yapılmış reimler koymuşlar.Hiç yakışmamış.Pastik asam gri ise sakın sarı ve benzeri yapma.

Birde sanırsam o fiyata suni deri yapıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

İlhan abi senin arabanın içindeki plastik aksam ne renk.Ona göre renk seçmek lağzım.Sitede Mazda 3 Sedan'a yapılmış reimler koymuşlar.Hiç yakışmamış.Pastik asam gri ise sakın sarı ve benzeri yapma.

Birde sanırsam o fiyata suni deri yapıyorlar.

murat benim guzunun içi koyu füme,yapılacak deri de zaten gerçek deri değil..gerçek deriyi çok üst model araclar kullanıyor..hani fiyatları 150 bin eurodan başlayanlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Wukill

abi deri terletir zaten suni deri olsun winnex miydi neydi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

mercedeslerin kullandığı delikli deriydi yanılmıyorsam kullanacakları deri

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

mercedeslerin kullandığı delikli deriydi yanılmıyorsam kullanacakları deri

yes mon ami  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Murat b

murat benim guzunun içi koyu füme,yapılacak deri de zaten gerçek deri değil..gerçek deriyi çok üst model araclar kullanıyor..hani fiyatları 150 bin eurodan başlayanlar :)

Abi arabanın fiyatından çok sahibinin isteği önemli.750 TL ye gerçek deri yapmaz demek istemişdim.Yoksa parayı basınca bizim arabalarada yaparlar.

abi deri terletir zaten suni deri olsun winnex miydi neydi :)

Suni deri galiba Vinneks değil

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

:) murat biliyorum,şaka yapıyorum,ben firmayla ( Artcar) ile görüştüm..onların tavsiyesi bu suni deri dedikleri..

bu arada o resimdeki wv baktım da sanki taba renk pek istediğim gibi değil diye düşünmeye başladım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

:) murat biliyorum,şaka yapıyorum,ben firmayla ( Artcar) ile görüştüm..onların tavsiyesi bu suni deri dedikleri..

bu arada o resimdeki wv baktım da sanki taba renk pek istediğim gibi değil diye düşünmeye başladım...

senin rengin hardal olacak taba değil :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

senin rengin hardal olacak taba değil :D :D

yaptıracağım sonunda siyah olacak bitecek  :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

pempe yada siklemen rengi yaptırsak :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Murat b

Doğru seçim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Doğru seçim

Bence de mavi arabada hiç de kötü durmuyor. Hem kir pas gösterdiği de yok :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

Bence de mavi arabada hiç de kötü durmuyor. Hem kir pas gösterdiği de yok :)

dikişleri kırmızı olsa olurmu ( 5 kuruş fazla olsun kırmızı olsun)  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Murat b

Abi saiyah üstüne mavi yada lacivert dikiş nasıl olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

Abi saiyah üstüne mavi yada lacivert dikiş nasıl olur

yakından görmem lazım..benim dediğim şekilde olanı görmüştüm çok hoşuma gitmişdi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.