Jump to content
Mücahit

Deri döşemede renk için fikir verin

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selman

Koyu mavi-kırmızı-siyah kombinasyonu çok  yakışıklıdır, artık ayarlaması size kalmış...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

Koyu mavi-kırmızı-siyah kombinasyonu çok  yakışıklıdır, artık ayarlaması size kalmış...

bir de nasıl ayarlayacağımızı söylesen hangisinden kaç ölçek koyacaz mesela :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Wukill

bir de nasıl ayarlayacağımızı söylesen hangisinden kaç ölçek koyacaz mesela :D

abi kafa kısımları bayrak gibi en dışı siyah ortası kırmızı en iç bölge mavi ama orantılı koltuklarında oturdugumuzda yanda kalan kısımları siyah geri kalanı kırmızı üstüne mavi dikiş ? çok abes oldu ya böylede >:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

çıkar maviyi aradan , kırmızı siyah uyar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Selman

Yahu araba mavi zaten nasılı mı var...:D Koltuğu da kırmızı-siyah yaparsın olur biter...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Murat b

Mavi deri galiba piyasada pek yok.İternette bulamadım.Varsada biraz uğraşmak gerekiyor.

Ben hala parlak yağlı deri gibi siyah rengin güzel duracağını düşünüyorum.Kırmızı siyah da fena değil.Yada bordo ,vişne çürüğü de fena olmayacak gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Murat b

Yazın deri pek iyi olmuyormuş.Biraz haşlanma sorunu oluyormuş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SalihÇakmakçı

Ben de korkuyorum yazın bu deri koltuklardan. Beni bayağı terletecek. Tesislerde mola verince yolda altına yapmış görüntüsüyle insan içine çıkacaz herhal. Şu koltuk minderlerine de hiç ısınamadım ya da aradığım gibi bulamadığım için almıyorum.  Şimdilik koltuğun üstüne büyüğünden bir plaj havlusu koymak geliyor aklıma. Bakalım nasıl olacak...

Bu arada minder konusunda şöyle göze hitap eden spor bildiğiniz varsa link bekliyorum. Deri koltuğun rengi krem bu arada.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...