Jump to content

Mazda6 AT Hız Problemi

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 226
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

70

• Mücahit

14

• Ali

16

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

bari eşeklik etmeseydinde full depo vereydin aracı :D :D :D

Bak onu düşünemedim. Adamların sinirli sinirli bakmasının sebebi oymuş demekki çeyrek depo benzin vardı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burak abi mazda6 da o sorunu bence  gayet ciddi bir sorun hemen bir çözüm bulmalısın yakışmaz mazda6 170 :nea:

Ali araba serviste zaten şu anda.. Benim için hız önemli değil. Eğer altında başka birşeye sebep olacak daha ciddi birşey varsa ondan kurtulmak derdim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak senin arabada bir sorun yok senin hüsnü kuruntun sadece  :) Ayrıca sen Selim yanında değilken Selimi düşünmüyormusun  :eek: birde sorumsuz patronluk özelliğinmi çıktı ortaya  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Son olarak ,

Burç ve bujiler (platinyum) değişmiş. Cihan Usta aracın son halinden memnun kalmış.

Lastikler değiştikten sonrada rot ayarına bakılacak ve işlem tamamlanmış olacak.

Rot için lastikleri değiştirmeye gerek var mı dedim. Ayar bozulabilir diyerek 2 iş çıkmasın, değişince tek seferde hallederiz dediler (Bülent sormuştu bunu)

Fırsat bulursam aracı almaya gidicem birazdan..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

inşallah istedigin sonucu alırsın burak abi

İnşallah.. Dediğim gibi benim esas derdim varsa araçta ciddi bir sıkıntı doğurabilecek küçük şeyleri engellemek. Yoksa 170 çok derdim değil.. ;)

Ama tabii arada o da hallolursa iyi olur yoksa sakız olduk demektir size :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:D sakız olursun bence sana yazılanları yapan ustaya okut burak abi :D adam inadına yapmaz :tey:

Valla müşteri kazanmak istiyorlarsa çözerler problemi yoksa yandılar :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Son olarak ,

Burç ve bujiler (platinyum) değişmiş. Cihan Usta aracın son halinden memnun kalmış.

Lastikler değiştikten sonrada rot ayarına bakılacak ve işlem tamamlanmış olacak.

Rot için lastikleri değiştirmeye gerek var mı dedim. Ayar bozulabilir diyerek 2 iş çıkmasın, değişince tek seferde hallederiz dediler (Bülent sormuştu bunu)

Fırsat bulursam aracı almaya gidicem birazdan..

sormadım abi direk sölüorum lastik deişince rot ayarı bozulmaz...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bencede yaptırman saglıklı bazen rot da dengesizlikler cıkıyo biz arabayı bakıma götürdügümüzde hep rot ayarı yaptırırız yapmanıza gerek yok deseler bilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öyle ya, lastik değişince bozuluyormuş rot-balans ayarı. Benimkini de tutturdular lastik değiştikten sonra yapalım, iki iş olmasın diye ama ben yaptırdım yine de.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öyle ya, lastik değişince bozuluyormuş rot-balans ayarı. Benimkini de tutturdular lastik değiştikten sonra yapalım, iki iş olmasın diye ama ben yaptırdım yine de.

Helin, ben servisten arabayı alıcam ve muhtemelen de 2 gün içinde de değiştiricem lastikleri. 2 gün arayla 2 kere rot parası vermek istemiyorum. 2 günde de hiçbirşey olmaz arabaya :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...