Jump to content
Oziyal

626 1988-1992 Yedek parça patlamış resimleri ve parça kodları

Tavsiye Edilen Mesajlar

Oziyal    681
Oziyal

dosya 900 Kb olduğu için sayfa sayfa yüklüyorum toplamda 15 sayfa var eğer tek dosyayı yükleme şansımız varsa o şekilde yükleyeyim.işimize yarar sanırım, diğer sayfalarınıda bulursam onlarıda yükleyeceğim. güle güle kullanın :)

http://www.mazdaclubtr.com/ipb_doc/topic/MazdaClubTR_626_8892_CG.pdf

Burak tarafından düzenlendi
Dosya tek parça olarak siteye yüklenmiş ve link olarak eklenmiştir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
oguzhan89    277
oguzhan89

Tsk ederim emeğinize sağlık

Oğuzhan ALTUĞ

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.911
Burak

Dosyayı email olarak forum @ mazdaclubtr.com adresine gönder siteye yükleyelim öyle paylaşırız ilk mesajda..

Patlamıştan kasıt nedir ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.575
Mehmet Özdemir

Patlamış, çizim dilinde parçalarına ayrılmış, her parça detaylandırılmış demek benim bildiğim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Oziyal    681
Oziyal

Dosyayı email olarak forum @ mazdaclubtr.com adresine gönder siteye yükleyelim öyle paylaşırız ilk mesajda..

Patlamıştan kasıt nedir ?

Patlamış, çizim dilinde parçalarına ayrılmış, her parça detaylandırılmış demek benim bildiğim :)

Evet Mehmet arkadaşın dediği gibi patlamış resim parçaların ayrıştırılmış olarak gösterimidir   :)

maili attım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.911
Burak

Evet Mehmet arkadaşın dediği gibi patlamış resim parçaların ayrıştırılmış olarak gösterimidir   :)

maili attım

Kusura bakma, yoğunluktan bu konuyu unutmuşum, ilk mesaja ekledim linki. Dosya artık tek parça halinde indirilebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.