Jump to content

3. Nesil Mazda3 Navigasyon Sistemi

lord_phoenix
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aslinda asil mantiksizlik ipad bile 2000 tl iken bu karta o kadar para istemekte.zaten arac ureticilerini de anlamiyorum oraya bir tablet bilgisayar koyup araca entegre etmek bu kadar mi zor.senin benim 2000 verdigimiz tableti onun vok daha ucuza alacagi da kesin ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar yeni mazda3 e tom tomun dısında navigasyon uygulanamıyormuş.Tom tom içinde 1750 tl isteniyor.Bu konuyu aşan varmı aramızda.Yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nasıl yani yeni mazdalarda navigyon yok mu? yeni araçların hepsinde, hatta daha düşük araçlarda bile bu var nasıl olur da mazda gibi bir arabada olmaz. nanılır gibi değil doğrusu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

alan arkadaşlar bilirler, aracı alırken navigasyon için ekstra bir bedel ödeyerek aracımıza dahil ettirdik.

şöyle ki yaklaşık 1,5 -2 yıl önce yapılmış ve şu an çok sık kullanılan yollar haritada görünmüyor. güncelleme yapılabilir mi yapılabilir ise nasıl yapılır bilen arkadaşlar var ve yardımcı olabilirler ise çok sevinirim.

servisle görüştüğümde henüz hiç yapmadıklarını, araştırıp bilgi vereceklerini söylediler fakat henüz bir dönüş alamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

https://mazda-eu.naviextras.com/shop/portal/downloads

Buradan ilk olarak ilgili toolbox indiriliyor.

Navigasyon için kullanılan sd card, bilgisayara bağlanıyor ve yönergeler takip ediliyor.

iki unsur önemli; ilk olarak işlem başlamadan kesinlikle back up almak.İşler ters giderse mevcut haritayı yeniden yükleyebilmek için. toolbox da bu işlem seçilebiliyor.  İkincisi çok uzun sürüyor ,üç saatten fazla. Dikkatli olunda mevcut haritanız da güme gitmesin.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

https://mazda-eu.naviextras.com/shop/portal/downloads

Buradan ilk olarak ilgili toolbox indiriliyor.

Navigasyon için kullanılan sd card, bilgisayara bağlanıyor ve yönergeler takip ediliyor.

iki unsur önemli; ilk olarak işlem başlamadan kesinlikle back up almak.İşler ters giderse mevcut haritayı yeniden yükleyebilmek için. toolbox da bu işlem seçilebiliyor.  İkincisi çok uzun sürüyor ,üç saatten fazla. Dikkatli olunda mevcut haritanız da güme gitmesin.

Selamlar.

Mete Bey siz denediniz mi bu uygulamayı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet denedim. İlk denemede çuvalladım. Back up almasaydım navigasyon yalan olacaktı. Tekrar yükleyip ilk haline getirdim. Sonra ikinci kez indirince oldu ama çok uzun sürdü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ukraynaya hala gelmedi mazda 3 icin navigsayon...

Anlamiyorum valla sanki besinci dunya ulkesi...

Mazda hic onem vermiyor Ukraynaya...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Nav alan arkadaşlar aldığınız SD  kart üzerinde yazılı olan bumudur? Buysa şayet yurtdışından gayet ucuza satın alacağım bakalım ;)

post-10781-141695302927_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nav alan arkadaşlar aldığınız SD  kart üzerinde yazılı olan bumudur? Buysa şayet yurtdışından gayet ucuza satın alacağım bakalım ;)

Türkiyedekiler tomtom değilmiş, navigasyonla ilgili başka konu mevcut http://www.mazdaclubtr.com/33488/2014-mazda3-navigasyon-sistemi/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hepi topu bir yazılım için 2000 lira çok fazla yahu.. Cep navigasyonla idare ediyoruz ama bu navigasyona makul bir çözüm bulması lazım Mazda'nın..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hepi topu bir yazılım için 2000 lira çok fazla yahu.. Cep navigasyonla idare ediyoruz ama bu navigasyona makul bir çözüm bulması lazım Mazda'nın..

Cihaz halihazırda varken yazılıma ücret ödemek zor geliyor. Bazılarımız ödedi, diğerlerinin de crack peşinde koşması doğal diyelim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ebay'e şöyle bi göz attım. Tüm haritalar USA-Canada-Mexica... Türkiye haritası sadece Ford'da var.

Ya Mazda Türkiye bi insiyatif alsa da ben yazılımı temin ediyorum Türkiye için 200$ gibi gibi... Sevgili Mazda Türkiye bu o kadar da zor bişey değil.. Yap müşterini memnun et kardeşim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biraz daha bekleyin..Amerika'da navigasyon olayı kırıldı fakat haritalar onlarla uyumlu. Oradakilerle irtibattayım yabancı forumlar vesilesiyle..Bizim haritalar upload edildiği an yada başka bir yerden bulabilirsem herkesle paylaşırım inşallah..Az daha sabır :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi durum şu

Türkiye- Rusya Haritası ile birlikte satılıyor fakat

Avrupa yazan harita Türkiye'yi kapsıyor mu?

Çünkü İNGİLTERE için olan harita var ama Avrupa aynı zamanda İngiltere'yi kapsıyor

Eğer öyle olursa türkiyeyide kapsama olasılığı yüksek,

İPhone içindeki navigasyonlarda benzer misal igo Türkiye var ama igo europe içinde hem Türkiye hem diğer ülkeler var ;)

Sizin için yakacak kendimi bi Avrupa alacağım , eğer içinde Türkiye varsa Yaşadığınız crack benden ;) yoksa içine ülkemiZ haritasını monte etmeye çalışacağız artık napalım ;)

Avrupa alan varsa gurbet ellerde onlardan cevap bekleyelim o zaman Avrupa Haritası içine Türkiye dahil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...