Jump to content

3. Nesil Mazda3 Navigasyon Sistemi

lord_phoenix
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Satıcının PayPal hesabı varsa PayPal'la ödeme yaparsınız. Göndermezse veya istediğiniz ürün değilse, PayPal yaptırım gücünü kullanır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben Rusyada ki birkaç tane bayiye Türkiyeye gönderim yapabilirmisiniz diye sordum. Ayrıca olursa toplu alımda olabilir mi diye..bakalım ne cevap verecekler tek sıkıntı nasıl alım yapılacak..Ya güvenicez banka hesap numarası verecekler parayı oraya göndericez yada I have no idea :)

Kerim, eğer faydası olacaksa surece ben de dahil olabilirim. @mazdaclubtr.com mail adresim üzerinden ( biraz daha kurumsal görünür ve güven verir ) iletişim kurarak bana bir adet konsinye veya düşük ücretle bir tane göndermelerini sağlayabilirsek hem çalıştığından emin oluruz hem de sonraki görüşmeler için bir zemin oluşur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Ktaskan

Ben direk gov.tr mail adresimden gönderdim kurum aracı diye ciddiye almaları için :) Ama duruma göre seninkini de kullanabiliriz, problem değil.

Kerim, eğer faydası olacaksa surece ben de dahil olabilirim. @mazdaclubtr.com mail adresim üzerinden ( biraz daha kurumsal görünür ve güven verir ) iletişim kurarak bana bir adet konsinye veya düşük ücretle bir tane göndermelerini sağlayabilirsek hem çalıştığından emin oluruz hem de sonraki görüşmeler için bir zemin oluşur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selamlar,

1-2 ay içerisinde Rusya dan kartımı getirtmeyi planlıyordum ancak eğer  o zamana kadar toplu alımla ilgili bir gelişme olursa bende olaya dahil olabilirim. Abim genellikle Moskova ya gidiyor iş için (2-3 ayda bir), iletişime geçtiğiniz bayi Moskova dan bir bayi ise oraya gittiğinde birebir iletişime geçebilir bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Ben direk gov.tr mail adresimden gönderdim kurum aracı diye ciddiye almaları için :) Ama duruma göre seninkini de kullanabiliriz, problem değil.

Kerim sana bir dönüş oldu mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Navigasyonun fiyatı sitelerinde görüldüğü gibi 22000 ruble gözükmesine rağmen bayiden gelen fiyat 34000 ruble. Sitenin güncel olmadığını belirttiler. Ben vazgeçtim zaten, alacak olan arkadaşların bilgisine.

Kerim sana bir dönüş oldu mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Navigasyonun fiyatı sitelerinde görüldüğü gibi 22000 ruble gözükmesine rağmen bayiden gelen fiyat 34000 ruble. Sitenin güncel olmadığını belirttiler. Ben vazgeçtim zaten, alacak olan arkadaşların bilgisine.

Neredeyse 1200 TL ediyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşımın reno clioda bile var.Bu fiyatlara almaya gerek yok bence.Mıknatıslı telefon tutucu aldım iphone kılıfının arkasını tutuyor.Cama yapıştırmayı sevmeyenler için.Tavsiye ederim. Ekranın hemen altına yapıştırdım gayet orijinal duruyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/nite-ize-steelie-arac-kiti-telefon-tutucu-stck-11-r8-027312/productDetails.aspx?productId=telaractutnti27312&categoryId=29004492

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen bende bundan aldım çokta estetik duruyor... Şimdilik gerek yok o kadar para vermeye bir navigasyon için...

Arkadaşımın reno clioda bile var.Bu fiyatlara almaya gerek yok bence.Mıknatıslı telefon tutucu aldım iphone kılıfının arkasını tutuyor.Cama yapıştırmayı sevmeyenler için.Tavsiye ederim. Ekranın hemen altına yapıştırdım gayet orijinal duruyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/nite-ize-steelie-arac-kiti-telefon-tutucu-stck-11-r8-027312/productDetails.aspx?productId=telaractutnti27312&categoryId=29004492

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Sevgili dostlar power araçta o ekranda navi olmayışı bana tabiri caizse batıyor. Fakat  1800 tl 'de çok abartı geliyor navi için .  y. dılında mesela gürcistan gibi bir yerden almayı deneyen var mı ? Türkiye haritası olan bir navi örneğin1000 tl civarı olsa alınabilir diye düşünüyorum .Bu konuyu çözebilen yada araştıran var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sevgili dostlar power araçta o ekranda navi olmayışı bana tabiri caizse batıyor. Fakat  1800 tl 'de çok abartı geliyor navi için .  y. dılında mesela gürcistan gibi bir yerden almayı deneyen var mı ? Türkiye haritası olan bir navi örneğin1000 tl civarı olsa alınabilir diye düşünüyorum .Bu konuyu çözebilen yada araştıran var mı ?

Sevgili Onur merhabalar.. Açmış olduğun konuyu, üzerinde epey yorum yapılmış bu konuyla birleştirdim. Bu konuda araştırma yapan arkadaşlarımız, en son Rusya'dan getirtme konusunda hem fikir oldular. Lakin oradan da getirtmenin maliyetli olacağı anlaşıldı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...