Jump to content
lord_phoenix

3. Nesil Mazda3 Navigasyon Sistemi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Devrim Babacan    496
Devrim Babacan

"Wow" diyeyim. :) Bakıma girecek araç. MazdaConnect'i güncelleştirteceğim orada. Sonrasında tekrar inceleyeyim bunu.

Teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
wethrin    3
wethrin

Aracım Mazda 3  2014. Çoğu kişinin işine yarayacak, ve navigasyon işini kökten çözecek bir tavsiyem var. Ucuz yollu navigasyon arayışım sonucu bulduğum bu satıcıdan şansımı denemek istedim ve yaklaşık 300 lirayı gözden çıkardım ve aşağıdaki linkten sd card siparişinde bulundum. Kart 2 gün önce geldi ve gayet sorunsuz navigasyon çalışıyor. Zaten diğer alıcılardan da olumlu olarak yanıt gelmişti.

Gümrüğe takılmasın diye de göndericiye fiyat yazmamasını söyledim, sanki postaymış gibi gönderdi. Bu işin böyle olabileceğini bilseydim. Daha önceden bu yola giderdim. Bu arada navigasyon sistemi gayet başarılı ve detaylı. Tavsiyemdir.

http://www.ebay.co.uk/itm/OEM-MAZDA-NAVTEQ-2016-17-SD-CARD-Navigation-Map-EUR-RUS-TUR-CX-3-5-MX-5-2-3-6-/232119902949?hash=item360b6ca2e5:g:Z3UAAOSwNKRXiPsp

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Devrim Babacan    496
Devrim Babacan

Teşekkürler @wethrin.

Son çare ben de böyle yapayım. Yaklaşık 2000 TL. vermektense...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Les_Chevaliers    20
Les_Chevaliers

Bir sorum olacak, telefondaki lokasyon bilgisini navigasyona gönderme gibi bir seçenek var mı? Telefondaki hedefi girmek çok meşakatli.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bozkurt358    36
bozkurt358

android auto programini kurdim cok guzel oldu. google maps kullaniyorum

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bozkurt358    36
bozkurt358

telefonun internet ve gps acik olacak
android auto programini telefona ve mazdaya kuruyorsun. aracin usb kismina telefonu baglayip programi her iki tarafdan calistiriuorsun.
google maps mazdanin ekraninda calisiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Les_Chevaliers    20
Les_Chevaliers

Orjinal navigasyona gönderme yok yani.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara    1.361
Tarahumara
38 minutes ago, Les_Chevaliers said:

Orjinal navigasyona gönderme yok yani.

Malesef böyle bir özellik yok. Ya arkadaşın yaptığı gibi android telefonunuz varsa android auto ile ya da iphone kullanıyorsanız, bir şekilde ekran yansıtma ile yapabilirsiniz. Ama iki türlüsünde de aracın orjinal navigasyonunu kullanmamış oluyorsunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kodo-man    1
kodo-man
10/29/2016 at 08:04, wethrin :

Aracım Mazda 3  2014. Çoğu kişinin işine yarayacak, ve navigasyon işini kökten çözecek bir tavsiyem var. Ucuz yollu navigasyon arayışım sonucu bulduğum bu satıcıdan şansımı denemek istedim ve yaklaşık 300 lirayı gözden çıkardım ve aşağıdaki linkten sd card siparişinde bulundum. Kart 2 gün önce geldi ve gayet sorunsuz navigasyon çalışıyor. Zaten diğer alıcılardan da olumlu olarak yanıt gelmişti.

Gümrüğe takılmasın diye de göndericiye fiyat yazmamasını söyledim, sanki postaymış gibi gönderdi. Bu işin böyle olabileceğini bilseydim. Daha önceden bu yola giderdim. Bu arada navigasyon sistemi gayet başarılı ve detaylı. Tavsiyemdir.

http://www.ebay.co.uk/itm/OEM-MAZDA-NAVTEQ-2016-17-SD-CARD-Navigation-Map-EUR-RUS-TUR-CX-3-5-MX-5-2-3-6-/232119902949?hash=item360b6ca2e5:g:Z3UAAOSwNKRXiPsp

merhaba arkadaşlar,

ebayde sadece paypalle işlem yapılıyor. Nasıl satın aldınız yol göstermeniz mümkün müdür?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozkanszn    1
ozkanszn

MAZDA Navigasyon SD kartı için sayfama bakabilirsiniz. Türkçe Orjinal çalışacağına garanti veriyorum. Bayi fiyatının yarısı üstelik

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
celalkamil    12
celalkamil

İyi imiş bu iş.Servis çok yüksek rakam söylüyor.Cep telefonundaki de pratik olmuyor ve batarya çabuk bitiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ÖzgürYaşa    0
ÖzgürYaşa

Merhaba arkadaşlar bugün araç için anlaştık ve akşama doğru ödeme yapıp Çarşamba günü teslim alacağım. Bir sorum olacaktı bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Bayi aracın navigasyon sistemi aktif hale getirmek için 2500₺ ekstra ücret istedi.  Daha önce sıfır araç almadığım için bilgim yok. Bu ücret normal mi? Yada navigasyonu aktif hale getirmenin daha ucuz yolu var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.610
Mehmet Özdemir
23 dakika önce, ÖzgürYaşa :

Merhaba arkadaşlar bugün araç için anlaştık ve akşama doğru ödeme yapıp Çarşamba günü teslim alacağım. Bir sorum olacaktı bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Bayi aracın navigasyon sistemi aktif hale getirmek için 2500₺ ekstra ücret istedi.  Daha önce sıfır araç almadığım için bilgim yok. Bu ücret normal mi? Yada navigasyonu aktif hale getirmenin daha ucuz yolu var mı?

uğraşan arkadaşlar var, mutlaka bir çözüme kavuşacak bence. ne olursa olsun navigasyona 2500 TL gibi bir meblağ vermenizi önermem. gerek yok bence, yazılım da o kadar kaliteli değilken.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
baysezgin    16
baysezgin

Navigasyon kullanan arkadaslarda arayuz nasıl acaba ? Bazen goruyorum binalar felan var cok hoş bir görüntü.Benim ekran ise cok basit geldi bana. Bir arkadas bulunduğun şehirle alakali olabilir dedi. Yani Ankara İstanbul gibi illerde navigasyon ekraninda binalari felan da gorebilirsin dedi. Ne dersiniz bu konuda?

Yani bu görüntüyü kastediyorum.

2794EF14-2CB4-443C-8233-2085A8E9A25C.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Holydao    347
Holydao
15 saat önce, baysezgin :

Navigasyon kullanan arkadaslarda arayuz nasıl acaba ? Bazen goruyorum binalar felan var cok hoş bir görüntü.Benim ekran ise cok basit geldi bana. Bir arkadas bulunduğun şehirle alakali olabilir dedi. Yani Ankara İstanbul gibi illerde navigasyon ekraninda binalari felan da gorebilirsin dedi. Ne dersiniz bu konuda?

Yani bu görüntüyü kastediyorum.

2794EF14-2CB4-443C-8233-2085A8E9A25C.jpeg

Arkadaş doğru söylemiş, telefonda da aynı şekilde mesela, büyük şehirlerin bina detayları daha fazla. Hatta New York, Paris vs. şehirler daha da daha :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
baysezgin    16
baysezgin
21 dakika önce, Holydao :

Arkadaş doğru söylemiş, telefonda da aynı şekilde mesela, büyük şehirlerin bina detayları daha fazla. Hatta New York, Paris vs. şehirler daha da daha :)

Teşekkür ediyorum ☺️

16.11.2016 at 15:27, bozkurt358 :

telefonun internet ve gps acik olacak
android auto programini telefona ve mazdaya kuruyorsun. aracin usb kismina telefonu baglayip programi her iki tarafdan calistiriuorsun.
google maps mazdanin ekraninda calisiyor

Hocam android auto Mazda’ya nasıl kuruluyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Holydao    347
Holydao
3 saat önce, baysezgin :

Hocam android auto Mazda’ya nasıl kuruluyor?

USB bellek icine uygulamayi atip araca takiyorsunuz, sistemi acinca tweak'lerde olsugu gibi yukleniyo kendi. Sonra telefona da yukluyosunuz AA uygulamasini, telefonu usb kablo ile baglayip arac uzerinde AA'yi acinca calisiyor.

Hatta simdi tekrar bir baktim da, AIO Tweaks icinde de AA yukleme secenegi varmis, oradan da yukleniyormus.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
baysezgin    16
baysezgin
06.01.2018 at 22:21, Holydao :

USB bellek icine uygulamayi atip araca takiyorsunuz, sistemi acinca tweak'lerde olsugu gibi yukleniyo kendi. Sonra telefona da yukluyosunuz AA uygulamasini, telefonu usb kablo ile baglayip arac uzerinde AA'yi acinca calisiyor.

Hatta simdi tekrar bir baktim da, AIO Tweaks icinde de AA yukleme secenegi varmis, oradan da yukleniyormus.

Teşekkür ediyorum ☺️

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Conqueror16    3
Conqueror16
06.01.2018 at 22:21, Holydao :

Araca yuklenecek uygulamayi nereden indiriyoruz ? Sadece exe halinde mi oluyor program ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.