Jump to content

Shark fin antenna

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Çok güzel olmuş Bülent Abi, güle güle kullan. Arabanın havasını çok değiştiriyor gerçekten :)

Ama o ön kaput amortisörünü Okan yaptıracaktı da vazgeçmişti. Sanırım uymuyordu ya da çok mu uzun işti neydi hatırlayamadım şimdi.. Okan'a bir sor sen..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 230
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

14

• Mücahit

20

• Ali

11

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Tek tarafa konursa kaput ince sac olduğu için esniyomuş Bülent Abi, ben de çok istemiştim ama olmadı, gerçi belki iki tarafa birden konursa olabilir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Tek tarafa konursa kaput ince sac olduğu için esniyomuş Bülent Abi, ben de çok istemiştim ama olmadı, gerçi belki iki tarafa birden konursa olabilir...

tek taraflı amortisörmü var yahu varsa bi örnek veriniz :D montajı 20-25 dk arası ve delme işlemi yok kaputu gövdeye baglayan vidalara monte ediliyor
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...
Guest uyumsuzelement

Shark fin antenna arkadaşlar nerden alabilirm

www.visualgarage.com  dan alırsın boya kodunu belirtmen gerenk bide 1 aydan önce bekleme
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

tşk bülent abi bilgilendirdiğin için

ben bişi yapmadım Alicim teşekkürlük ;) hepsi aynı nihayetinde tek fark yapımlarındaki işçilik
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

en iyisi mazda3 üzerinde görüp karar vermek burak abi resim varsa sayfaya eklermisin

şu an kullandıgımda yok resim ,ama verdiğim linktekinden benimki ben oradan aldım mazda üzerinde göstermiş bakacaksan www.visualgarage.com                ya da    www.sharkfinantenna.com
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

sagol bülent abi baktım güzel duruyo ama işte arada bir fark olmaz inşallah

bişey demek bana düşmez bakıp kıyaslamasını kendin yapman gerek ben biraz fazla pimpirikliyim o yüzden burdan aldım :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

en iyisi siz kayseriye şahlan ustaya götürün şahlanın tek bir felsefesi var imposible is noting:D

kesık helezonlu 406 mı 4parça su borusuylu 5cm yukseltti:d

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

En güzeli seninki işte, şarkla balinayla işin olmaz...:)

kötü tarafı açık bıraktığımda arabanın yanından geçen arızalı bir tipin anteni yamultma ihtimali. benim antenin yenisi 300-400ytl civarı diye duymuştum :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...