Jump to content

Shark fin antenna

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

arkadaşlar bugun  visual garege den sipariş ettiğim shark anten geldi gayet muntazam ver her yerinde homojen olan bi materyal özetle sagında solunda yamukluk vs yok ve esneyebilen bi materyal üstelik servis bile boyasını 2 seferde tutturmustu benim guzunun ziphoylerini boyarken  renk birebir geldi, adamlar cidden sitelerinde bahsettikleri gibi profosyonelce calışmıslar beklediğime deydi,yarın iç ve dışının fotolarını ekleyip  montajına başlamayı düşünüyorum almak isteyenlere tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 230
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

14

• Mücahit

20

• Ali

11

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Guest uyumsuzelement

az evvel montajı bitirdim gayet hoş oldu işte çektiğim birkaç resim ve açıklamalar

öncelikle varolan anteninizi  sökün,daha sonra anten civarını iyice temizleyinki çift taraflı bant yapışma esnasında bi problem çıkartmasın,shark anteni hizaladıktan sonra ,ki yanınızda 2. birinin olmasında fayda var antenin uç noktalarını belirlemek için bant yapıstırarak işaretleyin böylece tekrar anteni merkezlemek için ugraşmassınız, bantın hemen tutması için klavuzda da bahsedildigi gibi bi şaç kurutucusuyla  antenin yapışacagı bölgeyi hafiften ısıttım ve anten kablo baglantılarını yaptıktan sonra  merkezleri belirlemek için yapıştırdıgım bantlara göre shark anteni tekrar yerine oturttum yaklaşık 1 dk kadar uç tarafına hafifce bastırdıktan sonra aynı işlemi arka tarafada uyguladım bence gayet hoş ve orjinal oldu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Oldukça güzel duruyor içi de dışı da. Yalnız 4 nolu fotoğrafta çok aykırı durmuş bir de uzaktan ve yandan fotoğrafını görmek lazım.

fazla yaklaştım dibine cekerken resmi yok sa oldukça şık zaten ölçü olarak Dündar ustanın yolladıklarıyla aynı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Dıştan bakınca bana da çok farklı gelmedi. ???

aynısı zaten bu sadece daha temiz ve profosyonelce yapılmışı :D daha ince döküldügü yada yapıldıgı için parca esnetebiliyorsunda tam tavana göre gerci gerek kalmadı esnetmeye koydugum gibi bastırıp yapıştırdım acıklık falanda kalmadı sagında solunda aslında 4 nolu resmi o amaçlı cekmiştim yapışma yüzeyini göstermek amaçlı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Hoşşşşşşşşş güle güle kullan  O0

saol abi şimdi senim guzuda görüpte bizimkine almamak olmazdı teeee Maraştaki abimiz bile yapmış bizde yapalım dedik :geyik::D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Kıskançlıktanmıdır nedir güle güle kullan dememişim :D Güle güle kullan Bülent'im :)

estafirullah öyle bişey aklıma dahi gelmedi Burak cım saolasın darısı başına ;) bu arada az evvel  denedim eski antenimden daha iyi çekiyor meret :nazar:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bülent hoş olmuş bilirim,bende dündar'dan almıştım.gerçekten güzel duruyor.bazen anten görevi yapamıyor ama o kadar hata kadı kızında da olur... :fiuw:

sadece ben yapıştırırken biraz acele yaptım uç kısmı biraz aralık kaldı.bir elim değipde düzeltemedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bülent, senin çift taraflı bant tabana uygun mu geldi yoksa sen mi yapıştırdın ? çok düzgün durmuş ? Bendeki biraz parçalı ve önü hafif aralık onu değiştirmeyi düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla Burak Abi, Dündar Abi alınmasın ama elin yabancısının elindeki imkanlar çok daha iyi olduğu için işçilik 10 numara oluyor. Bana gelende de 10 numaraydı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülent, senin çift taraflı bant tabana uygun mu geldi yoksa sen mi yapıştırdın ? çok düzgün durmuş ? Bendeki biraz parçalı ve önü hafif aralık onu değiştirmeyi düşünüyorum

Burak cım bu bizim guzuya tam uygun sadece yerini belirleyip bastırdım üstüne yani bantla alakalı deil pek antenin şekli düzgün ve sizdeki kadar sert bi malzemeden olmadgı için gerekirse  tavanın formunuda alabilir zaten yapıştırırken önce burun tarafını yapıştırın demiş açıklamada 1 dk burun kısmına basılı tuttuktan sonra arka tarafı yapıstırdım cuk oturdu
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...