Jump to content

2013 Model BMW 3.16i Kullanan Var mı ?

xanatoliax
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bu konudaki görüşleri merak ediyorum..mazda mı verip 3,20 alma gibi bir fikrim var..yorumları bekliyoruz.

not: yalnız mazdama her binişimde bu fikirden vazgeçiyorum sürüş keyfini başka arabada bulamam heralde :)

Şahsen 3.20 almaya ve devamlılığını getirmeye bütçem müsait ise 1 dakika düşünmem. Mazda 3'ümü satım, Bmw 3.20 alırdım.

O periyodik bakımlar haricinde başkanım :) Benim aracın bakımları 30 bin kmde. Ben her 10 binde kendim değişiyorum 30 bin de de servise götürüyorum :)

Mustafa'm hafta sonu Bmx X-1'e bindim yolcu olarak. 1.6 S-Drive. İçi bej rengi, tam boy sanroof, 8-9" multimedya ekran vs..O sınıfın en dolularından sanırım. Hoşuma gitti vallahi geniş ferah otomobilmiş. Şehir içi yakıtına gözüm takıldı bir ara 12 litreydi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şahsen 3.20 almaya ve devamlılığını getirmeye bütçem müsait ise 1 dakika düşünmem. Mazda 3'ümü satım, Bmw 3.20 alırdım.

Mustafa'm hafta sonu Bmx X-1'e bindim yolcu olarak. 1.6 S-Drive. İçi bej rengi, tam boy sanroof, 8-9" multimedya ekran vs..O sınıfın en dolularından sanırım. Hoşuma gitti vallahi geniş ferah otomobilmiş. Şehir içi yakıtına gözüm takıldı bir ara 12 litreydi.

Evet abi en dolusudur. Bixenon far falan da vardır onda. Ben şuan karma da tabi benimki dizel , 7.5 tüketiyorum ki mazdada bu kullanımda 6.8-6.9 civarıydı. Ben yakıtına hayranım resmen,(sürekli 4x4, 2.0 dizel, otomatik ve 1650 kg) inanmayanlar bile var. Sürüşümü bilenlerden :)

Çok yakın arkadaşımda 2014 1.6 sdrive var abi. Sakin kullanır şehir içinde, şehir dışı 120-140 hızlarda genelde ortalaması 7 litre. Sürekli şehir içi ve agresif kullanırsan 14 leri de görebilirsin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...