Jump to content

Boya koruma ve bakımı için en iyi tercih ?

Guest Mazda Club TR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest infsphinx

abiler benim bu boya korumayı yaptırmamdaki amaç...

arabalardan seken taşlar boyaya zarar vermesin... bikaç yerde var hatırası o taşların... ve boya kısa vadede ömrünü tüketmesin...

eğer bunları bana sağlıyamayacaksa hiç yaptırmam ... ne diosunuz özellikle taşlardan beni korur sanırım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 166
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

12

• MuRDoC_111

13

• Murat b

17

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

taş için film cektirecen.. sen paradan haber verdiğin sürece aracın neresini istiyosan orayı kaplayabiliriz kaput filmiyle demişti elemanlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abiler benim bu boya korumayı yaptırmamdaki amaç...

arabalardan seken taşlar boyaya zarar vermesin... bikaç yerde var hatırası o taşların... ve boya kısa vadede ömrünü tüketmesin...

eğer bunları bana sağlıyamayacaksa hiç yaptırmam ... ne diosunuz özellikle taşlardan beni korur sanırım...

Boya koruma nekadar korur taşları biraz şüpheli bakıyorum ben bu olaya.Gerçekten nedeni bu ise arabanı komple filmle kaplat.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

komple film de amele işi olur sinkilim ya... :D

paketli arabayla dolaşıyo gibin... üstüne de kurdela takarım artık ... :D

şaka bi yana o filmin altında boyaya bir zarar gelmesin... hava falan alamıcak patlamasın sonra kaputa çektirioz ama...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hiç bişey olmaz o film ne arabalara cekiliyor hemde adam geliyo komple film yaptırıyo arabaya.. bizim 3ler poh yemiş o guzuların yanında 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

komple film de amele işi olur sinkilim ya... :D

paketli arabayla dolaşıyo gibin... üstüne de kurdela takarım artık ... :D

şaka bi yana o filmin altında boyaya bir zarar gelmesin... hava falan alamıcak patlamasın sonra kaputa çektirioz ama...

Hiç belli olmuyorki.Araba her zaman yenimiş gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ama gereksiz bence bizim guzulara o kadarı.. kaput filmi yaptır, boya koruma yaptır, bide cam filmi yaptır.. ha bide su itici.. fazlasıyla yeter bunlar.. taş gelip gelmemesi şansa kalmıs.. sonuc olarak kaputunda tas izi olmayan kactane araba var ki piyasada 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

benim aklımdakiler aslında boya koruma + cam filmiydi...

bülent abi dedi kaputu filmlet ve su itici yaptır diye hadi dedik gayet mantıklı...

bu ilk mesajda yazdıklarım paket içine dahil olan uygulamalar ben bunlardan boya koruma + cam filmi + su itici + kaput filmini yaptırmayı düşünüom iyiden iyiye...

diğerleri biraz gereksiz gelmiyor değil...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ama kaputa komple film cektir bence.. zamanla filmin bittiği yerde belli belirsizde olsa çizgiyi görüyom ben Volkan Abi nin arabada mesela.. Bülent Abi nin arabadada görmüştüm.. cinslik bendede olabilir, belkide kafaya takılmicak bişey ama gözümü ısırıyodu işte ne biliim 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ziebart ilk uygulama ve yıllık bakım liste fiyatları, seç beğen al vatandaş...

liste fiyatları indirimli haliyle rakamlar belki 5-10 daa asagıya inerek ytl ye dönüyo.. doları görmeyin orda ytl olarak düsünün.. ama tabi paket yaparsanız oluyo o indirimler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ama kaputa komple film cektir bence.. zamanla filmin bittiği yerde belli belirsizde olsa çizgiyi görüyom ben Volkan Abi nin arabada mesela.. Bülent Abi nin arabadada görmüştüm.. cinslik bendede olabilir, belkide kafaya takılmicak bişey ama gözümü ısırıyodu işte ne biliim 8:)

öyle bi şansın yok İrfan,o kaput filminin boyutu o kadar...ha ben komple yapıcam dersen ek yapıcaksın yani  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabalardan seken taşlar boyaya zarar vermesin... bikaç yerde var hatırası o taşların...

böyle bir şansın yok malesef,çünkü boya korumayla bu söylediğin şeyin yakından uzaktan alakası yok...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

öyle bi şansın yok İrfan,o kaput filminin boyutu o kadar...ha ben komple yapıcam dersen ek yapıcaksın yani  ;)

Ozaman kaput filmini oradan yaptırmayın.komple tek parça yapan yerler var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ozaman kaput filmini oradan yaptırmayın.komple tek parça yapan yerler var.

zaten İstanbul'da oturuyo olsam filmi kesinlikle Llumar'a yaptırırım,bildiğim kadarıyla orada yapıyolar tek parça kaput filmini...

www.llumar.com.tr

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

böyle bir şansın yok malesef,çünkü boya korumayla bu söylediğin şeyin yakından uzaktan alakası yok...

deme... neden yapıoz peki... sadece şekil olsun ve kışın zor şartlarından biraz korusun die mi...

kaout filminin bir koruma durumu vardır artık...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

deme... neden yapıoz peki... sadece şekil olsun ve kışın zor şartlarından biraz korusun die mi...

kaout filminin bir koruma durumu vardır artık...

boya korumanın amacı,aracı güneş ışınlarından,asit yağmurlarından v.s korumaktır,seken taşlardan koruma gibi bir vazifesi yok...

bu vazifeyi kaput filmi üstleniyo,onunda ufak çapta taşlar için işe yarayacağı bir gerçek...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

boya korumanın amacı,aracı güneş ışınlarından,asit yağmurlarından v.s korumaktır,seken taşlardan koruma gibi bir vazifesi yok...

bu vazifeyi kaput filmi üstleniyo,onunda ufak çapta taşlar için işe yarayacağı bir gerçek...

ben cok memnunum şimdiye kadar göz göz olurdu boya kaput filmi olmasaydı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...