Jump to content

3. Nesil Mazda3 Spoiler Boyaması...

Limpony
 Paylaş

Spoiler  

13 oy

1. 1. Spoilerı kırmızıya mı siyaha mı boyatayım?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kardeşlerim uzun ve meşakatli bir alışverişin sonunda istediğim spoileri getirtebildim. Lakin boya rengi konusunda kararsızım, yardımlarınızı bekliyorum. Arzum, aracımın rengi kırmızıya boyatmak fakat renk tutmaması korkusundan acaba diyorum siyah amı boyatayım? Bir el atın kararımda yardımcı olun lütfen 8:)

Link:http://tr.aliexpress.com/item/Primer-grey-unpainted-sports-Car-Rear-Trunk-Spoiler-Wing-For-Mazda-3-AXELA-ABS-2014-2015/32421492470.html?adminSeq=223506811&shopNumber=1762326

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kasa rengiyle ne olursa olsun aynı renkte olması gerektiğini düşünürüm. Beyazda eğreti durmuş, kırmızıda da hoş durmaz herhalde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kasa rengiyle ne olursa olsun aynı renkte olması gerektiğini düşünürüm. Beyazda eğreti durmuş, kırmızıda da hoş durmaz herhalde.

Sağol kardeşim desteğin için :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağol kardeşim desteğin için [emoji3]

Pek destek gibi olmadı ama :) bence kırmızıdan korkmayın. Geçen serviste kazalı bir kırmızı vardı kaputu boyanmış ve rengi de çok iyi tutturmuşlar. İyi bir usta bulmalı ilk önce

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana boyasiz geldi artik buradaki fikirlerle renk seçip boyatacam servisteemoji106.pngemoji106.pngemoji106.png

İyi bir serviste en yakın renk tutturulur. Kırmızıya ancak kırmızı yakışır :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi bir serviste en yakın renk tutturulur. Kırmızıya ancak kırmızı yakışır :)

sağol burak cım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen kararını vermişsin de 1-2 destek arıyorsun anladığım :D

yok olmadı filan derseniz suçu paylaşalım dedim :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burada sorun bence spoilerin rengi değil kendisi! 

bu orjinal tasarım  mı bilmiyorum ama  bu spoilerlar hava akışı vs konusunda kafaya göre mi yapılmış mazda'nın  aerodimaikçileri  mi yapmış belli değil? bana orjinal tasarım değil gibi geldi. öyleyse  bilemem tabi ama bence genel olarak araca yakışmamış.

bu arraçta spoilere gerek yok

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burada sorun bence spoilerin rengi değil kendisi! 

bu orjinal tasarım  mı bilmiyorum ama  bu spoilerlar hava akışı vs konusunda kafaya göre mi yapılmış mazda'nın  aerodimaikçileri  mi yapmış belli değil? bana orjinal tasarım değil gibi geldi. öyleyse  bilemem tabi ama bence genel olarak araca yakışmamış.

bu arraçta spoilere gerek yok

Bende tam tersini dusunuyorum kardes bir boyatip takayim belki yorumun degisir[emoji3] [emoji3]

Siyah desteklenirse güzel duruyor gibi ama tek başına ise kırmızıya kırmızı [emoji6]

mazda-tokyo-7.jpg

2014-mazda3-sedan-leak.jpg

Burak bu spoiler bile degil taksan ne olur takmasan ne olur...[emoji3] [emoji3]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak bu spoiler bile degil taksan ne olur takmasan ne olur...emoji3.pngemoji3.png

Aynen ama başka örnek de yok ki internette :D Koyunun olmadığı yerde keçiye Spoiler demişler :D Tak da alem spoiler görsün :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabiki boyalı daha güzel durur. Ama o kadar abartı bir spoilerden sonra bir egzoz çıkışı da yaptırmalısınız araca. Bu arada ben de fotolardaki aracın jantlarını beğendim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabiki boyalı daha güzel durur. Ama o kadar abartı bir spoilerden sonra bir egzoz çıkışı da yaptırmalısınız araca. Bu arada ben de fotolardaki aracın jantlarını beğendim [emoji4]

Egzozuda yaptiracam tabi.. Bir arkadas yaptirmis istanbuldan begendim temas kurunca hemen yaptirmayi dusunuyorum[emoji3]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer ki sadece spoiler siyah olacaksa göze batar ama kırmızı siyah uyumunu yakalayabilirsen çok güzel olur mesela piano black jantlar piano black ayna kaplaması 2 numara cam filmi üstüne bu spoileri de piano black yaptımıydı tadından yenmez

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...