Jump to content
Limpony

3. Nesil Mazda3 Spoiler Boyaması...

Spoiler  

10 oy

1. 1. Spoilerı kırmızıya mı siyaha mı boyatayım?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Limpony    68
Limpony

Kardeşlerim uzun ve meşakatli bir alışverişin sonunda istediğim spoileri getirtebildim. Lakin boya rengi konusunda kararsızım, yardımlarınızı bekliyorum. Arzum, aracımın rengi kırmızıya boyatmak fakat renk tutmaması korkusundan acaba diyorum siyah amı boyatayım? Bir el atın kararımda yardımcı olun lütfen 8:)

Link:http://tr.aliexpress.com/item/Primer-grey-unpainted-sports-Car-Rear-Trunk-Spoiler-Wing-For-Mazda-3-AXELA-ABS-2014-2015/32421492470.html?adminSeq=223506811&shopNumber=1762326

1.jpg

2.jpg

3.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.535
Mehmet Özdemir

Ben kasa rengiyle ne olursa olsun aynı renkte olması gerektiğini düşünürüm. Beyazda eğreti durmuş, kırmızıda da hoş durmaz herhalde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Limpony    68
Limpony

Ben kasa rengiyle ne olursa olsun aynı renkte olması gerektiğini düşünürüm. Beyazda eğreti durmuş, kırmızıda da hoş durmaz herhalde.

Sağol kardeşim desteğin için :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
robosapiens17    154
robosapiens17

Beyazın üzerinde siyah, kelebek konmuş gibi!>:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.535
Mehmet Özdemir
Sağol kardeşim desteğin için [emoji3]

Pek destek gibi olmadı ama :) bence kırmızıdan korkmayın. Geçen serviste kazalı bir kırmızı vardı kaputu boyanmış ve rengi de çok iyi tutturmuşlar. İyi bir usta bulmalı ilk önce

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Limpony    68
Limpony

Bana boyasiz geldi artik buradaki fikirlerle renk seçip boyatacam serviste[emoji106] [emoji106] [emoji106]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.820
Burak

Bana boyasiz geldi artik buradaki fikirlerle renk seçip boyatacam servisteemoji106.pngemoji106.pngemoji106.png

İyi bir serviste en yakın renk tutturulur. Kırmızıya ancak kırmızı yakışır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Limpony    68
Limpony

İyi bir serviste en yakın renk tutturulur. Kırmızıya ancak kırmızı yakışır :)

sağol burak cım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.820
Burak

sağol burak cım :D

Sen kararını vermişsin de 1-2 destek arıyorsun anladığım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Limpony    68
Limpony

Sen kararını vermişsin de 1-2 destek arıyorsun anladığım :D

yok olmadı filan derseniz suçu paylaşalım dedim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.820
Burak

yok olmadı filan derseniz suçu paylaşalım dedim :D

Şimdiden kapattın tüm eleştiri kapılarını :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    730
Katil Balina

burada sorun bence spoilerin rengi değil kendisi! 

bu orjinal tasarım  mı bilmiyorum ama  bu spoilerlar hava akışı vs konusunda kafaya göre mi yapılmış mazda'nın  aerodimaikçileri  mi yapmış belli değil? bana orjinal tasarım değil gibi geldi. öyleyse  bilemem tabi ama bence genel olarak araca yakışmamış.

bu arraçta spoilere gerek yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.820
Burak

Siyah desteklenirse güzel duruyor gibi ama tek başına ise kırmızıya kırmızı ;)

mazda-tokyo-7.jpg

2014-mazda3-sedan-leak.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Limpony    68
Limpony
burada sorun bence spoilerin rengi değil kendisi! 

bu orjinal tasarım  mı bilmiyorum ama  bu spoilerlar hava akışı vs konusunda kafaya göre mi yapılmış mazda'nın  aerodimaikçileri  mi yapmış belli değil? bana orjinal tasarım değil gibi geldi. öyleyse  bilemem tabi ama bence genel olarak araca yakışmamış.

bu arraçta spoilere gerek yok

Bende tam tersini dusunuyorum kardes bir boyatip takayim belki yorumun degisir[emoji3] [emoji3]

Siyah desteklenirse güzel duruyor gibi ama tek başına ise kırmızıya kırmızı [emoji6]

mazda-tokyo-7.jpg

2014-mazda3-sedan-leak.jpg

Burak bu spoiler bile degil taksan ne olur takmasan ne olur...[emoji3] [emoji3]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.820
Burak

Burak bu spoiler bile degil taksan ne olur takmasan ne olur...emoji3.pngemoji3.png

Aynen ama başka örnek de yok ki internette :D Koyunun olmadığı yerde keçiye Spoiler demişler :D Tak da alem spoiler görsün :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fatalhand    121
Fatalhand

Tabiki boyalı daha güzel durur. Ama o kadar abartı bir spoilerden sonra bir egzoz çıkışı da yaptırmalısınız araca. Bu arada ben de fotolardaki aracın jantlarını beğendim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Limpony    68
Limpony
Tabiki boyalı daha güzel durur. Ama o kadar abartı bir spoilerden sonra bir egzoz çıkışı da yaptırmalısınız araca. Bu arada ben de fotolardaki aracın jantlarını beğendim [emoji4]

Egzozuda yaptiracam tabi.. Bir arkadas yaptirmis istanbuldan begendim temas kurunca hemen yaptirmayi dusunuyorum[emoji3]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Limpony    68
Limpony

Evet goruslerinizi bekliyorum[emoji3] [emoji3]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ilhan mercan    45
ilhan mercan

orjinal spoilerden başkası yalan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
34RAA88    23
34RAA88

Eğer ki sadece spoiler siyah olacaksa göze batar ama kırmızı siyah uyumunu yakalayabilirsen çok güzel olur mesela piano black jantlar piano black ayna kaplaması 2 numara cam filmi üstüne bu spoileri de piano black yaptımıydı tadından yenmez

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.