Jump to content

3. Nesil Mazda 3 Karşılama - Uğurlama ( Follow Me Home )

alpqla
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba bütün araçlarda yok bir hassa  eski modellerde eve dönüş evden ayrılış özelliği arkadaşların dediği gibi rbcm arka gövde kontrol modülünü tekrar programlayınca yalnız eve dönüş sistemi aktif oluyor mazda connect ayarlarda açık kalma süresini ayarlaya biliyorsun fakat illa ben bu iş olsun yaptıracağım derseniz iyi bir elektrik teknisyeni farlara  bir zamanlama rölesi bağlayarak işinizi halleder çok maliyetlide bir iş değil .....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir yerde bunu konuştuk ama nerede?

bu durum hakkında yazdığımı hatırlıyorum. neyse efenim güncelleme ile beraber çalışmaya başlıyor ama bunun için far "auto"da olmamalı. açık konumda olmalı. 

bu kadar saçmalık olmaz. bu mazda öldürecek beni:) hayır böyle şeyler aklınıza nasıl geliyor arkadaş aklım almıyor. böyle bir özellik ya olur ya olmaz. 

bu özellik olsun ama sürücünün eli bögründe kalsın konusunda mazda  tam bir uzman.

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

35 dakika önce, Katil Balina :

bu durum hakkında yazdığımı hatırlıyorum. neyse efenim güncelleme ile beraber çalışmaya başlıyor ama bunun için far "auto"da olmamalı. açık konumda olmalı. 

bu kadar saçmalık olmaz. bu mazda öldürecek beni:) hayır böyle şeyler aklınıza nasıl geliyor arkadaş aklım almıyor. böyle bir özellik ya olur ya olmaz. 

bu özellik olsun ama sürücünün eli bögründe kalsın konusunda mazda  tam bir uzman.

fakat bu iş sonuçta yasal güncelleme ile olmuyor yani üretici kaynaklı bişey değil bizim tatminsizliğimiz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
19.08.2017 at 19:57, Katil Balina :

Autoda olmayacak derken selektor yapiyoruz ya follow me home onu mu kastettiniz. Evet orda selektorle fari acik birakmak gerek. Ancak digerinde leaving homeda autoda kalinca da oluyor. Kumandadan kapi acmaya basinca direk yaniyor farlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

51 dakika önce, baysezgin :

Autoda olmayacak derken selektor yapiyoruz ya follow me home onu mu kastettiniz. Evet orda selektorle fari acik birakmak gerek. Ancak digerinde leaving homeda autoda kalinca da oluyor. Kumandadan kapi acmaya basinca direk yaniyor farlar.

bende far konumu "auto"dayken anahtardan ne açarken ne de kapatırken far yanmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Katil Balina :

bende far konumu "auto"dayken anahtardan ne açarken ne de kapatırken far yanmıyor.

Sizin araç donanımı desteklemiyor olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

31 dakika önce, Katil Balina :

olabilir. 2015 power bendeki.

Bende de 2014 power sense vardı onda yoktu. 2017 model alınca bu özelliğin geldiğini gördüm.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, baysezgin :

Bende de 2014 power sense vardı onda yoktu. 2017 model alınca bu özelliğin geldiğini gördüm.

Bende de 2014 reflex var Uğurlama ve karşılama yok. Far geciktirme işlemi ile uğurlamaya bir nevi hallettik ama karşılama hala yok maalesef. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Mustafa Yılmaz :

Bende de 2014 reflex var Uğurlama ve karşılama yok. Far geciktirme işlemi ile uğurlamaya bir nevi hallettik ama karşılama hala yok maalesef. 

Sanırım o zor olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
13.03.2016 at 15:59, Bassman :

Bütün mzd connect lerde yok mesela bende yok ve yazılımsal mı yoksa donanımsalmı olduğunu çözemiyorum, aslında mzd connect ile ilgili bir sürü şey yapıldı acaba bu menüyü de aktif etmenin bir yolu varmıdır?

bende mazda 3 power var bende arkadaş kapılar açıkken içine girip kolla oynamış ondan sonra karşılama ayarı gitti. daha once auto konumunda çalışıyordu. on off konumu diye bir yere getirmiyordum. o zamandan sonra şimdiye kadar çalışmıyor.bende bir deniyeceğim.

http://www.mazda.com.tr/satin-alma-ve-sahip-olma/urun-ozellikleri-ve-kilavuzlari/

linkte videolar bölünümde lambalar farlar bölümü var araba modelini seçtikten sonra videolardan izleye bilirsiniz.orada anlatılıyor off konumunda kolu selektör yapar gibi yapıp bırakıyorsunuz ve ışıklar yanıyor ve ardından  30 sn bekleyip kapıları kitliyorsunuz ışık sönüyormuş. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...