Jump to content
mehmete

Mazda CX-3 Yakıt Filtresi Sorunu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ayhan Özaydın

2017 Mazda cx3 33 000 km bu ilk çalıştırmada ara sıra gelen 3 defa tekrarlayan videolarda olan aynı sesden benim araçdan da gelmeye başladı.  servise kayıt açtırdım ve araç serviste 1 gece kaldı ertesi gün sesin  yağ pompasından kaynaklı olduğunu arızayı tespit ettiklerini söylediler spariş verildi 2-3 hafta  yağ pompası geldi değiştirildi yağ filitresi değiştirildi 1-1,5 hafta geçti araç ilk çalıştırmada hep dinliyorum şuana kadar ses duymadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gokhan806

Ses benzer ancak sizin olay yakıt filtresinden kaynaklanmamış anladığım kadarıyla, çekişten düşme stop etme gibi arkadaşların karşılaştığı problemler oldu mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ayhan Özaydın
13 saat önce, Gokhan806 :

Ses benzer ancak sizin olay yakıt filtresinden kaynaklanmamış anladığım kadarıyla, çekişten düşme stop etme gibi arkadaşların karşılaştığı problemler oldu mu?

Sadece ara sıra ilk çalıştırmada 3 defa aynı ses onun haricinde çekişten düşme stop etme gibi problemler yaşamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...