Jump to content
Mücahit

Kaza Videoları - Fotoğrafları - Haberleri

Tavsiye Edilen Mesajlar

Fotifoti    2.249
Fotifoti
dün istanbul'da çekilmiş bir foto. aşırı helal bir parayla alınmış bu otomobil [emoji3]

DFwlEEHW0AA7-Mg.jpg.63527382782b313b07408364bb94c1c6.jpg

Şu musibetler kimseyi düşündürüyor mu, yoksa küresel ısınma deyip geçiyorlar mi merak ediyorum :(
Atmosfer basıncı hayattan soğuttu beni abi, bildiğin gibi değil [emoji3] 

Biri şu çocuğa atmosfer basıncı versin. Kargoyu ben öderim [emoji1]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G    1.093
M.E.G
42 dakika önce, Fotifoti :

Şu musibetler kimseyi düşündürüyor mu, yoksa küresel ısınma deyip geçiyorlar mi merak ediyorum :(
Biri şu çocuğa atmosfer basıncı versin. Kargoyu ben öderim emoji1.png

Bir vag cı olarak teessüf ederim foticim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.124
Revivo73

Almanya Baden-Württemberg eyaletinde dün öğleden sonra 26 tonluk çöp kamyonu teknik bir arıza sonucu kontrol dışı hızlanmaya başladı.Panik olan sürücünün direksiyonu aniden kırması sonucu yanında gitmekte olan VW Golf'ün üzerine devrildi. Korkunç kazada Golf içindeki 5 kişi öldü. Kazaya yol açan arızanın neden kaynaklandığı araştırılıyor.

3.bild.jpg

Haber link: http://www.bild.de/news/inland/verkehrsunfall/mein-gott-so-schnell-kann-alles-vorbei-sein-52836632.bild.html

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Oziyal    636
Oziyal

TEM'de feci kaza: 4 ölü 1 yaralı

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hafif ticari araç TIR'a arkadan çarptı 4 kişi öldü 1 kişi ise yaralandı.

TEM'de feci kaza: 4 ölü 1 yaralı

İHA

TEM'de feci kaza. Edinilen bilgilere göre kaza TEM otoyolu İstanbul istikameti Maşukiye mevkiinde meydana geldi. 81 EB 650 plakalı tır balataları yandığı için yol kenarında durdu.

Bunu gören 42 EDH 88 plakalı TIR yardım için arkadaşının yanına durdu. Balataları söndürmek için olay yerine itfaiye ekipleri çağırıldı. Bu esnada iddialara göre süratle gelen 06 DN 8355 plakalı hafif ticari araç 42 EDH 88 plakalı TIR’a arkadan çarptı.

Araçtan bulunan Muhsin Sayıcı, Şehri Yazgan, Ayşe Sayıcı, Sündüs Sayıcı kişi olay yerinde hayatını kaybetti. Satiye Yarıcı ise yaralı olarak kurtuldu.  Ekiplerin çalışmaları sürüyor.

http://www.milliyet.com.tr/tem-de-feci-kaza-4-olu-1-yarali-gundem-2502351/

Sabah Kurtköye geliyordum belki kazadan yarım saat 45 dakika sonra oradaydım :( ya kardeşim ne acelen var emniyet şeridinden gidiyorsun TIR durmuş orada şimdi TIR sürücüsü vicdan azabını düşünebiliyor musunuz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.124
Revivo73
38 dakika önce, Oziyal :
Sabah Kurtköye geliyordum belki kazadan yarım saat 45 dakika sonra oradaydım :( ya kardeşim ne acelen var emniyet şeridinden gidiyorsun TIR durmuş orada şimdi TIR sürücüsü vicdan azabını düşünebiliyor musunuz?

Korkunç bir kaza. TIR şöförleri tamamen zorunlu olarak emniyet şeridinde durmuş. Yapacak birşey yok.

Almanya Karlsruhe 'de trafik sıkışması sonucu sağ şeritte duran yük kamyonuna arkadan frensiz bindiren Mercedes Sprinter 'ın 53 yaşındaki sürücüsü olay yerinde hayatını kaybetti.

9dBo9Q.jpg

http://www.focus.de/regional/videos/unfall-bei-karlsruhe-zu-spaet-gebremst-auffahrunfall-endet-mit-tod-eines-53-jaehrigen_id_7472223.html

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.124
Revivo73

Of of yanlız Scooter 'la gidenler cok şanslı cunku o motor üstlerine de gelebilirdi belki öldürmezdi fakat pis yaralardı. Cok benzer kazayı motosikleti aldığım ilk sene ben de yaptım, tali yoldan aniden cıkan bir küçük kamyonet yüzüden panik yapıp ön frene asıldım ve gidon aniden sola döndü ve motor beni rodeodaki boga gibi üzerinden fırlattı. birkaç metre öteye düştüm ve kasksız ve metal güneş gözlüğü takmıştım, yere düştüğümde gözlüğün metal cercevesi kaşımı yardı ! O halimle hemen kalkıp önce kamyonete ulu orta yağdırdım sonra motosikletimi yerden kaldırıp hastanenin yolunu tuttum : ) Fakat sonradan motor kullanmayı öğrenince kamyoney şöförünün o kadar hatalı olmadığını da anladım, sadece ben fren yapmayı bilmeyen acemiydim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.