Jump to content
Mücahit

Kaza Videoları - Fotoğrafları - Haberleri

Tavsiye Edilen Mesajlar

redrock

geçmiş olsun ama ben neden aniden okadar hızlandı onu anlamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mücahit

Acemilik aceminin işine akıl sır ermez nerde,ne zaman ne yapacağını kestirmek çok zordur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdamx-5

Acemilik aceminin işine akıl sır ermez nerde,ne zaman ne yapacağını kestirmek çok zordur

Öle abi çok üzülmüştür çook

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

Al işte bu insanların kaderi bu durduk yerde mal oldu elaman,kanala giren aklandı  :D

bakanda da kabahat var abi genelde ayna olur öyle yerlerde yanasırken görürsün yoksa da gel gel sag yap sol yap derler 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mücahit

Sen hiç sağ,sol yap,serbest gel diyene inandınmı onlar der ama sen bildiğini yaparsın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
izzet

Benim en çok korktuğum işlerden biridir kanal olayı.Ben genellikle bu tür durumlarda ustaya veririm arabayı. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdamx-5

bazı egzozcular dışında pek yok zaten türkiyede servislerde böyle kanal. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

Benim en çok korktuğum işlerden biridir kanal olayı.Ben genellikle bu tür durumlarda ustaya veririm arabayı. :)

kanala düşerse ustayı dövmek içinmi:) :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

bazı egzozcular dışında pek yok zaten türkiyede servislerde böyle kanal. :)

rot ayarı yapanlarda da var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mücahit

Güleyimmi ağlayayımmı bilemedimki  :) adam dokuz canlımıdır nedir yere düşmesiyle kalkması bir oldu canını kurtardığına sevinmiyorda daha kadına bağırıyor  :) güzel bir video teşekkürler  O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MuRDoC_111

arabadan inen kadın mıydı :fiuw:_ışıkların ne yandıgını ya da olay yerinde trafik lambası olup olmadıgını bilmiyorum ama asıl uyusluk motordaki elemanda varmıs gibi geldi bana_anayola cıkıyo, bunu yaparkende yüzü karsıdan gelenin yönüne dönük, görmesi lazım arabanın geldigini ama devam ediyo göre göre_dedigim gibi eger araba kırmızı ısık yanıkken ısıga dogru ilerliyor ve motorluya yesil ısık yanıkken karsıya geciyorda araba durmuyorsa bu da kadının uyuslugu olur_ama dogru senaryo hangisi kestiremedim dogrusu :(_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
izzet

Öldürmeyen Allah öldürmez.Adamda 9 canlı mübarak sanki çarpılan o değilmiş gibi. Allah korusun herkesi bu tür kazalardan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Superas

Adam da kabahat, hiç bayanın önüne çıkılır mı ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
OveRMinD

Kadın kırmızı ışıkta geçiyo sanırım, kaza anında in cin top atıyo, daha 10-15 sn sonra kaşrı şeritteki arabalar hareket ediyo filan...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MuRDoC_111

kırmızı yandıgı sırada dikiz aynasından makyajını tazeliyordur olur o kadar :D_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...