Jump to content

Mazda CX-3 için Kışlık Lastik Temini ve Tavsiyesi

SafaTR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

15 saat önce, Servet :

Yok yahu. Hala karar veremedim, kış bitecek :D

Jant lastik düşünüyorum aslında. 215 65 16 gibi. Kafam çorba oldu :)

kış daha yeni başladı :P  ama bir yıl ertelesen de olur sanki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Servet :

Aldım lastik ve jantları. Continental 2400 TL tutuyor, Bridgestone competus winter ve jant seti 2000 TL ye aldım. İlgili test videoları geliyor :)

https://vimeo.com/198482096

Yolları açmaya çalışan kepçenin yaptığı işi yapmışsınız, süper...O0

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlgili test videoları geliyor [emoji4]

Abi videoyu ceken kismetsiz sahsi nasil ikna ettin o sogukta? [emoji1] Hakki odenmez valla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Servet :

Aldım lastik ve jantları. Continental 2400 TL tutuyor, Bridgestone competus winter ve jant seti 2000 TL ye aldım. İlgili test videoları geliyor :)

https://vimeo.com/198482096

koptum :D hayırlı olsun lastikler. keyfine diyecek yok 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi videoyu ceken kismetsiz sahsi nasil ikna ettin o sogukta? [emoji1] Hakki odenmez valla.

Can ciğer dostumdur. Lastikleri takıp gebzeden ikitelli ye yanına gittim çay içmeye. O dedi hadi yollar bizi bekler diye. Kırıktır oda :D
koptum [emoji3] hayırlı olsun lastikler. keyfine diyecek yok 

Senede bir gün olsun bizim olsun [emoji301]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gule gule kullan Servet abi. 16 inc e donmekle iyi yapmissin. Ben 18 lere bulamadim, bir sene erteledim artik. Seneye alternatif ve stok cogalir insallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Erturqo :

Gule gule kullan Servet abi. 16 inc e donmekle iyi yapmissin. Ben 18 lere bulamadim, bir sene erteledim artik. Seneye alternatif ve stok cogalir insallah

Pirelli aramış mıydın abi dediğim yeri ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Uzaktan gelecegi icin orayi aramadim. İlcede pirelli bayisi de bulamadim. Oyle beklemedeydim il merkezinde sorayim diye. Zaman gecti, ama sanirim soyle bisey yapicam. Yeni aldigim gunmetal 18 lere yeni yazlik takicam. Kisligi da uzerindeki jantlara alicam. (Simdiki yazliklari 40000km de atmayi dusunuyorum.)Boylelikle gunmetallere 8ay oemlere 4ay binebilecegim. Durum boyle olunca kaldi gitti. Saolasin yine de.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Uzaktan gelecegi icin orayi aramadim. İlcede pirelli bayisi de bulamadim. Oyle beklemedeydim il merkezinde sorayim diye. Zaman gecti, ama sanirim soyle bisey yapicam. Yeni aldigim gunmetal 18 lere yeni yazlik takicam. Kisligi da uzerindeki jantlara alicam. (Simdiki yazliklari 40000km de atmayi dusunuyorum.)Boylelikle gunmetallere 8ay oemlere 4ay binebilecegim. Durum boyle olunca kaldi gitti. Saolasin yine de.

Bitti mi 40binde lastikler ? Bana da 40 gider umarım [emoji1]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Millet, benim yazlık olanlar 3 adet, onları satacağım. Bilginiz olsun. 18.k şu an

Neden 3 [emoji1][emoji1] alemsin abi ya. Senin arabayı epey 3 çeker kullandın desene
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Neden 3 [emoji1][emoji1] alemsin abi ya. Senin arabayı epey 3 çeker kullandın desene

Lastikçi arkadaş tuzlada Bridgestone bayii. Cumartesi arıyorum, abi gel bakalım lastik diyor.
Kapısına yanaşıyorum ve kaldırımı görmeyip çaaaatt. Kışlık lastik yok, yazlık iki hafta ve deli para. Abi jant lastik yapalım daha ucuz olur dedi. Zaten yazlık olanları kullanmak istemiyorum yol tutuşu bana yetmedi. Televizyondaki law marka cam eşya reklamı gibi oldu benim iş :D

0ee9f1ccf61804428517b1df1f337de0.jpg
6cc5c81b0ba67786131fd58621b69600.jpg
003cc19b8d2bc214a7c351aa06bc812a.jpg

Patladığı yerde değiştik lastikleri [emoji389][emoji389][emoji389][emoji389][emoji3]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Servet :

Lastikçi arkadaş tuzlada Bridgestone bayii. Cumartesi arıyorum, abi gel bakalım lastik diyor.
Kapısına yanaşıyorum ve kaldırımı görmeyip çaaaatt. Kışlık lastik yok, yazlık iki hafta ve deli para. Abi jant lastik yapalım daha ucuz olur dedi. Zaten yazlık olanları kullanmak istemiyorum yol tutuşu bana yetmedi. Televizyondaki law marka cam eşya reklamı gibi oldu benim iş :D

0ee9f1ccf61804428517b1df1f337de0.jpg
6cc5c81b0ba67786131fd58621b69600.jpg
003cc19b8d2bc214a7c351aa06bc812a.jpg

Patladığı yerde değiştik lastikleri emoji389.pngemoji389.pngemoji389.pngemoji389.pngemoji3.png

Anı efsaneymiş abi yalnız :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayatım macera [emoji3]

Gecmis olsun abicim. Hayirlisi, Allah beterinden korusun. Yeni jantlarinin fotosunu gormedik [emoji2]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...