Jump to content
Mustafa Yılmaz

3.Nesil Mazda 3 Uğurlama Aydınlatması

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mustafa Yılmaz    156
Mustafa Yılmaz

Arkadaşlar merhaba Uğurlama Aydınlatmasını bugün aktif etmeyi başardım. Ekranda (ECU) Aydınlatma bölümünde yeni bir seçenekte aktifleşmiş oldu. 

Bu işlem için ODB II bağlantısını kullandım ve RBCM bölümünden 7B7-01-03 bölümünde değişiklik yapmak gerekiyor. 

Bununla ilgili sizlere alttaki resimleri gönderiyorum. Bu bölümdeki 0018 ve 6A yazan kısmı 0028 ve 7A yapmak gerekiyor. (Tabi değerler aynı ise) Değilse Hex kodlarını toplamak gerekiyor. 

IMG_20170113_101235.jpg

IMG_20170113_101140.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Obivan    125
Obivan

Extra konu açmaya gerek yok. Aşağıdaki konuda otomatik kapı kilidi ve uğurlama aydınlatması için ayrıntılı bilgiler var zaten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa Yılmaz    156
Mustafa Yılmaz
13.01.2017 at 13:30, Obivan :

Extra konu açmaya gerek yok. Aşağıdaki konuda otomatik kapı kilidi ve uğurlama aydınlatması için ayrıntılı bilgiler var zaten.

Evet arkadaşlar konuya yukarıdan devam edebiliriz. İçeriği bulamamıştım.Buradan kapatabiliriz. Otomatik kapı kilidi başlığın da da değişiklik yapsak iyi olacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.