Jump to content

Yeni Nesil Mazda Showroomları Geliyor

SpeedMazda
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkes kendini köprüden aşağı atıyor diye biz atmak zorunda mıyız ? [emoji23] Mazda'ya devam...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, dr_azoom :

Clio dizel olmuş 80-90bin bu fiyata dizel mazda3'ler fena satacak , benden söylemesi

Ben Mazda'nın Kodo  ile gelen tasarım yüzü ve ardarda gelen yenilikçi teknolojileriyle yolun çok başında olmalarına rağmen iyi bir ivme ve başrılı bir çizgide ilerlediğini düşünüyorum. Daha bundan 2 yıl önce aracımı aldığımda çevremde Mazda göremezken şu an pek çok yerde bir Mazda görebiliyorum. Gördüğüme de ya sellektör ya da kornayla selam veriyorum (Çoğu pek anlam veremiyor olsa da :D ) Çevremde Mazda görenler Mazda sahibi olarak beni tanıdığından " yav bir mazda gördüm, şöyleydi, böyleydi.. modeli ne onun? Ne kadar?" falan gibi sorular sormaya başladılar bile :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün kü koşullarda bile hala mazda 3 dururken, şehir içi 11 litre civarı yakit tüketimine sahip civic almayı düşünüyorsa insan, bence Mazda Türkiye oturup uzun uzun düşünmeli. Böyle güzel bir kasayı nasıl hala satamıyorum insanlara anlatamiyorum diye. Ki ben bile, hayatında mazda kullanmamış 3 kişiyi mazda 3 ve cx 3 almaya ikna edebilmiş iken.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 saat önce, Mümin :

Musluoğlunu bende ilanlardan takip ediyordum, yeni dış cephesi hep dikkatimi çekiyordu.

359982442d52.jpg

362440338570.jpg

Mesela bu showroom konsepti hiçbir yerde görmediğim türden. Sanırım günümüze kadar Türkiyedeki Mazda showroomları belirli kriterler haricinde Bayi'nin kendi isteği doğrultusunda hazırlanıyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir giydirme cephe uzmanı olarak, Mazda benimle anlaşabilir uygulama aşamasında..
daha içten, daha bi gönül vererek yaparız  =)

Rx7 kullandığın gibi giydiriyorsan dostum harika giydiriyor olmalısın [emoji1]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Fotifoti :

Rx7 kullandığın gibi giydiriyorsan dostum harika giydiriyor olmalısın emoji1.png

Allah razı olsun ,  yollar gidişime, cepheler giydirişime hasta =)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...