Jump to content
okkko

2017 Mazda MX-5 RF ( Hardtop ) Mayıs Ayında Türkiye'de

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sertang
21.07.2017 at 10:48, ozyoss :

Power sense aldım. Donanım soft topla aynı. 153,000 TL. Esasen Eylülde geliyor ilk parti. 

hayırlıolsun gule gule kullanın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR

Ben griciyim :) benim arabanın renginden biraz daha koyu sanırım. Gerçi beyazı da görmek lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozyoss
30 dakika önce, SweepeR :

Ben griciyim :) benim arabanın renginden biraz daha koyu sanırım. Gerçi beyazı da görmek lazım.

IMG_3646.JPG

IMG_3647.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR

ooooo @ozyoss valla iyi oldu. arabanın detayları güzel olunca beyaz renk çok yakışıyor. yakından da görmek lazım, boyasını sedeflidir heralde.

bir perşembe buluşmamıza katıl artık, görelim şu mermiyi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozyoss
22 dakika önce, SweepeR :

ooooo @ozyoss valla iyi oldu. arabanın detayları güzel olunca beyaz renk çok yakışıyor. yakından da görmek lazım, boyasını sedeflidir heralde.

bir perşembe buluşmamıza katıl artık, görelim şu mermiyi :)

Resimde pek belli değil. Çok tatlı bir sedefi var. Aslında bir ara aklım gitmedi değil lakin araç Mazda Türkiye'nin miş. Satmadılar. Perşembe konusunda; ben Bursa'da çalışıyorum. Gelemem ama kalbim sizlerle. İnşallah başka zaman : ) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

Çok güzel ya :) Allah nazardan saklasın . Minik bir ferrari havası var :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet

1 saat önce Karamürsel yolunda yanımdan geçti sakin sakin süzülerek.. Sürücü kasıla kasıla oturuyordu şöfer mahallinde... Geçme diyordum, ben ağlıyorum land ağlıyor asfalt ağlıyordu yanlayarak yürümüyor diye...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet

Allahınız yokmu sizin la.. Önce kırmızı şimdi de bu Gölcük'te çıktı karşıma f22accf5f5807643299a569d28200200.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti
Allahınız yokmu sizin la.. Önce kırmızı şimdi de bu Gölcük'te çıktı karşıma f22accf5f5807643299a569d28200200.jpg

Boş ver servet amca, senin ruhun genç :) hem uzun yol gitmez o araç [emoji12]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti
Kaç para ulan emiksbeş

Land'in üstüne üç dört land daha koymak gerekebilir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti
Haddi be ordan. Ciksüç mü sandın landı cnm

150bin pavır şense canim abim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Bu habere en çok @Zealot üzülecek. Mazda MX-5 RF 2.0 lar sadece otomatik vites geliyormuş :( ve bu fiyata sadece 0.1 saniye daha iyi 0-100 ve daha düşük bir son hız. Kısaca 2.0 almayın denmiş :(

Mazda MX-5 , Motion RF, 1.5 SKYACTIV-G (6 ileri manuel) 138.290 TL'den başlayan fiyatlarla
Mazda MX-5 , Power Sense RF, 1.5 SKYACTIV-G (6 ileri manuel) 150.870 TL'den başlayan fiyatlarla
Mazda MX-5 , Power Sense RF, 2.0 SKYACTIV-G AT (6 ileri otomatik) 190.310 TL'den başlayan fiyatlarla

MazdaClubTR_Snip106.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...