Jump to content

Park Sensörü Bazen Çalışmıyor

Barakuda
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Park sensörü iptal etme butonunda bir sıkıntı var mı? Aklıma bir de vites kolundaki switchten olabilir diye geliyor. R'ye aldığınızda park sensörlerini aktif ediyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim de dışarıda sonradan taktırdığım park sensörü bi çalışıp bi çalışmıyordu sorun geri vites müşüründe çıktı servisten 1 yıl öncesi 55-60 tl+kargo ücreti gibi bişeye almıştım bi elektrikçiye gidip baktırın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, leven19 :

Benim de dışarıda sonradan taktırdığım park sensörü bi çalışıp bi çalışmıyordu sorun geri vites müşüründe çıktı servisten 1 yıl öncesi 55-60 tl+kargo ücreti gibi bişeye almıştım bi elektrikçiye gidip baktırın.

+1

Aynen durum %99 bundan kaynaklı.

Aynı sorun benim başıma geldi. İlk zamanlar bir çalışı, bir çalışmıyordu, sonra komple gitti. Geri vites müşürünü değiştirmemle sorun %100 çözüldü.

Öncelikli olarak geri vitese attığınızda, geri vites lambası yanıyor mu ? Bunu kontrol etmekte fayda var. Servisim şu yorumda bulunmuştu, park sensörleri, geri vites müşürünün ömrünü kısaltıyor şeklinde..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Ayni sikinti bende de olmustu sikinti geri gorus kameramda ve park sensorunde oldugunu dusunmustum ama geri vites musurundeymis ustamizin soyledigine gore 2. Nesilde hastalik olduğundan bahsetmisti

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...