Jump to content

2000 Model Dizel Mazda 323F Astina 2.0 Alınır mı ?

ozcankr06

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar herhese merhabalar.

2000 model 130 bin km de gümüş gri 3 parça boyalı gümrük çıkışlı bir 323f astina 2.0 dizel var bir tanıdığımda.içi ve kasası içi kusursuz.bu araç hakkında olumlu yada olumsuz görüşlerinize müracaat etmek istiyorum.bu araca 25.000 lira civarında para verilir mi.artı ve eksilerini öğrenebilir miyim bilgi sahibi olan arkadaşlardan.teşekkürler iyi forumlar

2.jpg

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

IMG-20170604-WA0001.jpg

IMG-20170604-WA0003.jpg

IMG-20170604-WA0004.jpg

IMG-20170604-WA0005.jpg

IMG-20170604-WA0010.jpg

IMG-20170604-WA0011.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2000 model olmasına rağmen bizdeki 2003 makyajlılarla aynı görünüme sahip ... Şahsi kanaatim motorları çalışması nasıldır bilemem ama motorunun yedek parçaları mevcutsa klimada varsa benzinlisinin 3-5 lira fazlası yine verilir makyajlı görününm ne de olsa :D  ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bu araçlarin fiyatlarini pek bilmiyorum ama önerim fiyatini biraz daha indirmeye çalisin.  Örnegin, 21,000 deyin bakalim ne diyecekler.  Ayrica, tercihen bir Mazda bayiine araci götürün ve incelettirin.  Bu islemin fiyatini önceden (yani araci götürdügünüzde) bir sorun.  Sonradan soguk sürprizler yasamayin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gümrük çıkmasında km ye çok temkinli yaklaşmalı. 2000 mdeol bu sınıftaki bir araç için piyasası /ustası/parçası bol  için bile o rakam iddialı. çok çok temiz olmalı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkada çeki demiri de var ki bu arabanın gümrükten gelmiş olmamasına imkan yok :) Sorun değil bu, temiz, kmsi düşürülmemişse eyvallah ama bence aracın motoru hangi firmanın, hangi modellerde var onu öğrenmek lazım. Muhtemelen Mazda motoru değildir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

56 dakika önce, Çağlar Bayur :

vesile ile bizdeki boya takıntısının benzeri ecnebide çeki demiri.. çeki demiri varsa yük altında zorlanmıştır diyorlar 2 elde

avrupayı bilmiyorum ama Fransızlar çeki demirini çok seviyorlar.. karavanını alan güneye kaçıyormuş. Avrupada yaşayan kuzenim söylemişti

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çeki demirini fark etmemiştim. evet fakat ona rağmen temiz görünüyor yani arkasına yük bağlanıp zorlanmış araç görünümü yok ayrıca sedan olsaydı tamam kaporta zorlanırdı  fakat bu araç station romörk karavan ile kullanılsa bile mukavemeti fazla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...