Jump to content
ozcankr06

2000 Model Dizel Mazda 323F Astina 2.0 Alınır mı ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

ozcankr06    8
ozcankr06

Arkadaşlar herhese merhabalar.

2000 model 130 bin km de gümüş gri 3 parça boyalı gümrük çıkışlı bir 323f astina 2.0 dizel var bir tanıdığımda.içi ve kasası içi kusursuz.bu araç hakkında olumlu yada olumsuz görüşlerinize müracaat etmek istiyorum.bu araca 25.000 lira civarında para verilir mi.artı ve eksilerini öğrenebilir miyim bilgi sahibi olan arkadaşlardan.teşekkürler iyi forumlar

2.jpg

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

IMG-20170604-WA0001.jpg

IMG-20170604-WA0003.jpg

IMG-20170604-WA0004.jpg

IMG-20170604-WA0005.jpg

IMG-20170604-WA0010.jpg

IMG-20170604-WA0011.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan    455
Mazda_Ozan

2000 model olmasına rağmen bizdeki 2003 makyajlılarla aynı görünüme sahip ... Şahsi kanaatim motorları çalışması nasıldır bilemem ama motorunun yedek parçaları mevcutsa klimada varsa benzinlisinin 3-5 lira fazlası yine verilir makyajlı görününm ne de olsa :D  ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AKayhan    69
AKayhan

Ben bu araçlarin fiyatlarini pek bilmiyorum ama önerim fiyatini biraz daha indirmeye çalisin.  Örnegin, 21,000 deyin bakalim ne diyecekler.  Ayrica, tercihen bir Mazda bayiine araci götürün ve incelettirin.  Bu islemin fiyatini önceden (yani araci götürdügünüzde) bir sorun.  Sonradan soguk sürprizler yasamayin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Çağlar Bayur    83
Çağlar Bayur

gümrük çıkmasında km ye çok temkinli yaklaşmalı. 2000 mdeol bu sınıftaki bir araç için piyasası /ustası/parçası bol  için bile o rakam iddialı. çok çok temiz olmalı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozcankr06    8
ozcankr06

Herkese değerli yorumları için teşekkür ederim arkadaşlar.nasip kısmet hayırlısı diyelim bakalım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkan306    70
serkan306

Arkada çeki demiri de var ki bu arabanın gümrükten gelmiş olmamasına imkan yok :) Sorun değil bu, temiz, kmsi düşürülmemişse eyvallah ama bence aracın motoru hangi firmanın, hangi modellerde var onu öğrenmek lazım. Muhtemelen Mazda motoru değildir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot    1.456
Zealot
56 dakika önce, Çağlar Bayur :

vesile ile bizdeki boya takıntısının benzeri ecnebide çeki demiri.. çeki demiri varsa yük altında zorlanmıştır diyorlar 2 elde

avrupayı bilmiyorum ama Fransızlar çeki demirini çok seviyorlar.. karavanını alan güneye kaçıyormuş. Avrupada yaşayan kuzenim söylemişti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.