Jump to content

3.Nesil Mazda 3 Silecek Tavsiyesi

ypbr
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben şimdiye kadar hep orjinal aldım silecekleri servisten. 100 tl civarı bir fiyatı var. Geçen hafta n11'de bu silecekleri gördüm. Fiyatı çok uygun görünce sipariş ettim. Orjinal silecekler yine iz yapmaya başlamıştı. Ertesi günü geldi silecek. Orjinal silecekle n11'den aldıklarımı yanyana koyunca hangisinin orjinal olduğunu anlayamıyorsunuz. Birebir aynı silecek. Hemen basit bir şekilde taktım. Gayet güzel sessiz ve süper siliyor. Sadece şöför tarafı silip, geri aşağı inerken, ucundan ufak bir iz birakıyor ip gibi. Eskisi de biraz bırakıyordu ama bunun kadar değildi. Ben gayet memnunum yani. Bundan sonra orjinal almam heralde.

https://urun.n11.com/muz-silecek/mazda-3-sedan-inwells-hybrid-silecek-takimi-2014-2016-P219421152

Capture.thumb.JPG.de2bf91c98f857c707a85c23aeabe738.JPG

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sola orıjınal - sağa bunu taktım aracın karşına gectım şöyle bı baktım Yemin ederım bu sılecek süpürgesı daha güzel. Zaten servıs fıyatları uçtu 30 tl ye sılecek varken gelen zamlarla birlikte 180 tl vermek yazıktır. Aılesınızı kahvaltıya götürün bi hafta sonu daha ıyı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, ozgur35 :

Sola orıjınal - sağa bunu taktım aracın karşına gectım şöyle bı baktım Yemin ederım bu sılecek süpürgesı daha güzel. Zaten servıs fıyatları uçtu 30 tl ye sılecek varken gelen zamlarla birlikte 180 tl vermek yazıktır. Aılesınızı kahvaltıya götürün bi hafta sonu daha ıyı

Ben bunu 50bin bakımında anladım. İlk defa değişti silecekler. 170 TL. biraz şemsiye etkisi yapmadı değil hani.
Bir de üzerine "çifti 30 TL." olayını görünce şemsiyeyi hissettim tekrar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Devrim Babacan :

Ben bunu 50bin bakımında anladım. İlk defa değişti silecekler. 170 TL. biraz şemsiye etkisi yapmadı değil hani.
Bir de üzerine "çifti 30 TL." olayını görünce şemsiyeyi hissettim tekrar...

Bana da dediler son bakimda ama kiyamadim, silecek dedigin en fazla 50 tl olur, neticede plastik yani, teknik bir tarafi yok...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Rbw de iyidir. Ben çok memnunum hibrit olanından. Camımda yıllarım getirdiği yıkama, rüzgar hatta minik taş izleri olmasına rağmen tamamen iz bırakmadan siliyor. 

Ayrıca silecek tipi fotoğraftaki gibi kancalıysa ölçüleri 600-480(veya450) mm olanını alabilirsiniz. 

1ECD539C-F56F-4F4E-9043-1350206FAE7C.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...