Jump to content
mcagris

3. Nesil Mazda 3 Bose Patlak Hoparlör

Tavsiye Edilen Mesajlar

mcagris    0
mcagris

Merhaba arkadaşlar

2014 mazda power sol kapı ve ön hoparlörde bozulma oldu, şu an muzik bası eksi yaparsam ancak dinleniyor. Sk mazda aradım gecen hafta elemanları eğitimdeymiş, bütün bayram böyle gezcez.  Garanti biteli 1 ay olacak ve ben garantiyi uzatmak isterken cevap alamayınca yapmamıştım hata mı yaptık yoksa garantiye sokarlar mı? Yaptıran varsa ne tuttu paylaşır mı

tşk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.206
Mutlu Tekir

Ne kadar kaliteli olursa olsun fabrikasyon hoparlörler aftermarket hoparlörler yanında aşırı kalitesiz dir. 

Tavsiyem aynı ölçülerde Sony pioneer vs hoparlörlerle değişin. Aradaki kalite farkını anında anlarsınız. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Damlacan    0
Damlacan
25.06.2017 at 14:29, mcagris :

Merhaba arkadaşlar

2014 mazda power sol kapı ve ön hoparlörde bozulma oldu, şu an muzik bası eksi yaparsam ancak dinleniyor. Sk mazda aradım gecen hafta elemanları eğitimdeymiş, bütün bayram böyle gezcez.  Garanti biteli 1 ay olacak ve ben garantiyi uzatmak isterken cevap alamayınca yapmamıştım hata mı yaptık yoksa garantiye sokarlar mı? Yaptıran varsa ne tuttu paylaşır mı

tşk

Bende de aynı sorun oldu; kapı kartonun söküp baktığımda hoparlör arkasındaki bas veren yerde paslanma neticesinde ayrılma olduğunu gördüm. Paslı olan bölgeyi temizleyip bally yapıştırıcı ile yapıştırınca sorun ortadan kalktı . Sakın japon yapıştırıcısı denemeyin en sağlıklısı bally yapıştırıcısı ile yapmak ...

Saygılarımla...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Montimpex    22
Montimpex
25.06.2017 at 14:29, mcagris :

Merhaba arkadaşlar

tşk

garantisi bitmiş araçların şanzumanını ücretsiz değiştirmişler hoparlör için para alacaklarını sanmam eğer hep yetkili servise gitmişseniz..

benim araç bose olmamasına rağmen hoparlör ses kalitesinden oldukça memnunum.. sony/pioneer elbette çok iyidir ama orjinalde fena değil bence..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.646
Burak

3. Nesil Mazda3 dünyasına hoş geldim :D

Benim araçta da var bu problem. @Mazda_Ozan sağolsun masrafı kendilerine ait olmak üzere diyerek aracı teslim almadan önce  yetkili servise götürdü ama neyse ki garantinin bitmesine kısa da olsa bir süre varmış, servis garanti işlemi başlattı.

Tek problem sesin asıl kaynağı sol hoparlör iken onlar sağdaki hoparlör için kayıt almış bakalım yarın tekrar göstermeyi düşünüyorum :)

Bir gelişme olursa yazarım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.646
Burak
16 saat önce, Burak :

Tek problem sesin asıl kaynağı sol hoparlör iken onlar sağdaki hoparlör için kayıt almış bakalım yarın tekrar göstermeyi düşünüyorum

Bugün servise tekrar gittim, Halil Usta'nın olaya müdahalesi ile sorun kolayca anlaşılıp sol hoparlör de değişim için sipariş edildi. İki hoparlör de değişecek kısacası. İşlem bitince sonuçları tekrar paylaşırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.