Jump to content
MazdaClubTR

MazdaClubTR - SONAX İşbirliği ile Bakım Kampanyası

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlhan

Şanlıurfa Sonax Bayisinde Uygulama Sonrası RX-8 Denk Geldi Karşıma. :) 

Görüntünün olası içeriği: araba ve açık hava

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
8 saat önce, Fotifoti :

Ben de korudum kuzumu :) foto yok ama . 

Fotim arayı çok açıp, özletiyorsun kendini. :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti
21.11.2017 at 08:34, İlhan :

Fotim arayı çok açıp, özletiyorsun kendini. :fiuw:

şartlar ilhanım :( uzaklara düştük. ama size sevgilerimi gönderdim, ulaşmıştır sanıyorum :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

@Kerem-81 böyle bir kampanyamız vardı. Farla ilgili bir takım sıkıntıların vardı, belki işine yarayabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kerem-81
3 saat önce, İlhan :

@Kerem-81 böyle bir kampanyamız vardı. Farla ilgili bir takım sıkıntıların vardı, belki işine yarayabilir.

KAMPANYA - SONAX FAR BAKIM PAKETİ 155 TL YERİNE 115
FAR ÇİZİK GİDERME,PARLATMA VE KORUMA SİSTEMİ
SONAX OTOMOBİL YIKAMA bu ürünmü abi, far içi için kullanıyormu ki. Far dış yüzeyi için galiba. Far içi temizliği de gerekiyor. Tamponu ben sökerimde vida artırırım diye korkuyom :) Tuning işi yapan biri var o yaparım demişti ama nasıl bir ürün kullanıyor bilmiyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
12 saat önce, Kerem-81 :

KAMPANYA - SONAX FAR BAKIM PAKETİ 155 TL YERİNE 115
FAR ÇİZİK GİDERME,PARLATMA VE KORUMA SİSTEMİ
SONAX OTOMOBİL YIKAMA bu ürünmü abi, far içi için kullanıyormu ki. Far dış yüzeyi için galiba. Far içi temizliği de gerekiyor. Tamponu ben sökerimde vida artırırım diye korkuyom :) Tuning işi yapan biri var o yaparım demişti ama nasıl bir ürün kullanıyor bilmiyorum 

Senin sorun farın iç kısımla ilgiliyse tabi, senin işini görmez bu uygulama. Tamamen far dış yüzeyi çizilme, sararma, solma vs sorunlarını ortadan kaldırıyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kerem-81
Bir saat önce, İlhan :

Senin sorun farın iç kısımla ilgiliyse tabi, senin işini görmez bu uygulama. Tamamen far dış yüzeyi çizilme, sararma, solma vs sorunlarını ortadan kaldırıyor..

Dıştada çizikler var tabiki ama asıl sorun içerde, mercek sararmış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR
25 dakika önce, Kerem-81 :

Dıştada çizikler var tabiki ama asıl sorun içerde, mercek sararmış

Mercek sararmasına Farcı Altan Usta yı öneririm. Ben kendi aracımında farlarını söktürüp merceklerine baktırdım. Mercek sorunluysa da değiştirme işlemi yapıyor.

Ben de merceği sararmış sanıyordum, meğerse xenon ların ömrü bitmiş, boşuna açtırdım farı. Onun dışındaki sorunların çoğunluğu zaten farın dış yüzeyi ile alakalı oluyor. Eğer farın dış camını değiştirmek isterseniz Altan Usta ya sormanızı öneririm, eğer çok satılan bir farsa kalıp ile üretmiş olabilir.

Edit:

Eğer dış yüzeyde bir sorun varsa sonax ın kampanyası mantıklı, ben en son dış yüzeyi meguiars ta yaptırmıştım. Sonax ta yapılanın video sunu izledim, aynı işlem ve gayet verimli oluyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kerem-81
3 saat önce, SweepeR :

3 saat önce, İlhan :

İlhan bey verelim far temizleme kitinden şipariş iyisi,  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...