Jump to content

Motordaki bu kırık nedir acaba???

mat35ogrt
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

iyi günler arkadaşlar.

93 model mazda 626 aracımın motorunu incelerken aşağıdaki resimde ki mevcut kırık gözüme çarptı.

sizce bu kablo gibi duran kısım ne işe yarıyor?

motorda bir sıkıntıya yol açar mı?

şimdiden teşekkürler..

r20171012_125104.thumb.jpg.2016fe7c315d5ef3dd400f63b0735a8e.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, mat35ogrt :

motor ustası arkadaşlar yokmu acaba?

Emisyon kontrol sistemindeki vakum borularından biri ( 20-411 ) . 1-2-3-4 numaralarda görünen plastik esnek borulardaki gibi bir boru  ile iki kırık boru birbirine  bağlanabilir

EG50841.GIF

http://mazdaepc.com/parts/626/AEGA04/C2/1370/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bu konuyu gördüm. Nereden gelip nereye gittiğini bilmeden ne işe yaradığını söylemek zor. Bu bir emiş hortumu ve muhtemelen vakum aktuatorlarla kontrol edilen bir yeri tetikliyor. Bazı fonksiyonlar inaktive olduğu zaman etkisini hissetmek için özel durumlar oluşması gerekir. Muhtemelen farkı farketmediğinize göre bu emişin öyle bir fonksiyonu vardır sanırım. Geniş açıdan bir foto alsak? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17.10.2017 at 10:11, zoptrik :

Ben bu konuyu gördüm. Nereden gelip nereye gittiğini bilmeden ne işe yaradığını söylemek zor. Bu bir emiş hortumu ve muhtemelen vakum aktuatorlarla kontrol edilen bir yeri tetikliyor. Bazı fonksiyonlar inaktive olduğu zaman etkisini hissetmek için özel durumlar oluşması gerekir. Muhtemelen farkı farketmediğinize göre bu emişin öyle bir fonksiyonu vardır sanırım. Geniş açıdan bir foto alsak? 

Fotoyu yükledim inşallah yardımcı olur bu foto.

rsm1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...