Jump to content
AKayhan

U.S. News & World Report (Ingilizce)

Tavsiye Edilen Mesajlar

AKayhan

U.S. News & World Report birden fazla platformda haber ve bilgi yayinlayan Amerikan kaynakli bir özel yayin kurumudur.  Kurumun geçmisi 1933 senesinde United States News ismiyle yayinlanan haftalik bir gazeteye kadar gider.  1940 Senesinde United States News magazin formatina dönüsür.  1995 Senesinde usnews.com websitesi yayina geçer.  2013 Senesinde U.S. News aylik 120 milyon görüntülenme ve aylik 20 milyon farkli ziyaretçi rakamlarina ulasir.

U.S. News & World Report birçok konuda oldugu gibi otomobiller konusunda da önemli bir bilgi kaynagidir.  Asagidaki linki kullanarak veritabanina ulasabilirsiniz.

https://cars.usnews.com/cars-trucks

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
AKayhan

Amerikan U.S. News & World Report 2020 senesinin en iyi araç markalarini yayinladi.  Firma otomobil, SUV, lüks araç ve pikap dallarinda en iyi markalari seçti.  Burada da asina oldugumuz marka(lar) var.

https://www.msn.com/en-us/autos/research-guides/2020-best-vehicle-brand-awards/ss-BBWXh5K?ocid=spartandhp

Büyük olasilikla yakinda Türkiye'deki firmalar da bu sonuçlari reklamlarinda kullanacaklardir.

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Katil Balina

orasından burasından şikayetçiyiz de mazda yine almış yürümüş.

bu birkaç kezdir başka arabalarda başıma geliyor, geçen de kayınpederin kışlıkları değiştirince bir süre şu yenilerden steyşın clio kullandım, tamam sınıf farkı falan da vallahi kendi arabama bindiğimde bir kez daha hastası oldum. 

arada eşeği kaybedip bulmak gerekiyor demek ki.  

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...