Jump to content

3.Nesil Mazda 3 Yolda Kaldım - Vites Atmıyor

stonegiant
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sizin adınıza sevindim. Mazda da adına yakısanı yapmış. Bu surec zarfında ikame arac vererek en azından magduriyetinizi azaltmalılar diye dusunmekteyim.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynı sorunun ayni koşullarda vw'de olduğunu düşünsenize:)

garantisi bitmediği halde aracı yapmaya yanaşmayan adamlar garantisi bittiği halde bu talepte bulunanı muhtemelen servise çağırıp işçilere levye ile dövdürürdü..

geçmiş olsun.

• Teşekkürler 1
  • Haha 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 saat önce, Seriatsu :

ikame araç veriyorlar mı?

iki hafta oldu zaten , toplamda 1,5 ay araçsız kalacaksınız

Yok hocam öyle bir şey diyen olmadı. Yol yardımdan faydalandırmadılar araç vereceklerini sanmıyorum garanti bittiği için. Açıkçası istemiyorum da eşimin aracı var. Sağsalim teslim etsinler yeter...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, AreY :

Kaskonun vermesi lazım araç, her servis araç vermek zorunda değil.

Kasko mekanik arızalarda vermiyormuş sordum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1/24/2018 at 08:48, stonegiant :

Mazda’dan üzgün olduklarını belirten bir mail geldi. Garanti kapsamından parça değişimi yapılacaktır deniyor. 

Öncelikle çok geçmiş olsun. Mazda'nın cevabına da çok sevindim. Çünkü benim araç da 39bin'de. Yakında servise girecek. Önceki ve sizin bu olay neticesinde 40binli kilometrelerimi biraz stresli geçireceğim sanırım. :)

Tekrar çok geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24.01.2018 at 08:48, stonegiant :

Mazda’dan üzgün olduklarını belirten bir mail geldi. Garanti kapsamından parça değişimi yapılacaktır deniyor. 

Çok sevindim gerekten. Mazda kendine yakışanı yapmış. Geçmiş olsun. 

Kasko mekanik arızada ikame araç vermez. Mazda'nın da yasal olarak bu şekilde yaklaşma zorunluluğu yok. Ama dediğim gibi daha önce de benzer şeyler yaşandı. Mazda arabasının arkasında durur. Benim şüphem yoktu bu konuda. Yakışanı yapmış. Teşekkürler Mazda Türkiye. Bu şekilde ben şahsen tatmin oldum. Geçmiş olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dünya'nın en az arıza veren araçlarını yapan Mazda'dan beklenmedik bir hata. Ama kul yapımı nihayetinde. Güzel olan ise araçlarının arkasında durmaları.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun hocam konuyu yeni okudum , şanzuman değişimi olacak , servisteki arkadaşlara söyleyin şanzuman yağını mazda fz marka yağ koysunlar , serviste yok ise özelden mesaj atın şanzuman yağını gönderelim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
24.01.2018 at 08:48, stonegiant :

Geçmiş olsun bir çok firmanın açık açık kendisinden kaynaklanan hataları bile kabul etmediği bir dönemde firma için olduğu kadar tüketiciler açısından bu şekilde sonuçlanması sevindirici:tey:+garantisi resmî olarak bitmiş gözüktüğü halde;D:tey:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracımı teslim aldım. Hiçbir sorun yok. Hatta vites değişimleri daha az hissediliyor. Sonuçta fabrikanın  taktığı sıfır şanzıman geldi. Garantisi de varmış takılan şanzımanın. Herkese teşekkürler.

• Beğen 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, stonegiant :

Aracımı teslim aldım. Hiçbir sorun yok. Hatta vites değişimleri daha az hissediliyor. Sonuçta fabrikanın  taktığı sıfır şanzıman geldi. Garantisi de varmış takılan şanzımanın. Herkese teşekkürler.

hayırlı olsun güle güle ağız tadı ile kullanma dileğiyle

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, stonegiant :

Hayırlısı olsun iyi günlerde keyifle kullanmak nasip olsun hani garanti bitti demiş idiniz uzatma imkanı varsa genel garanti için bir sorsa idiniz veya hiç lafı geçtimi servis ile olan irtibatınızda böyle bir konunun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Başka bir platformda rastladım 2017 temmuz sonunda başka bir araçta daha olmuş aynı belirtiler ile garantisi 1ay öncesi bitmiş aracın aynen değişim olmuş:nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, münürb :

Başka bir platformda rastladım 2017 temmuz sonunda başka bir araçta daha olmuş aynı belirtiler ile garantisi 1ay öncesi bitmiş aracın aynen değişim olmuş:nazar:

Bir saat önce, münürb :

Hayırlısı olsun iyi günlerde keyifle kullanmak nasip olsun hani garanti bitti demiş idiniz uzatma imkanı varsa genel garanti için bir sorsa idiniz veya hiç lafı geçtimi servis ile olan irtibatınızda böyle bir konunun...

Evet sordum ancak garanti bitmeden 6 ay önce uzatma yapılabiliyormuş. İmkansız dendi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 saat önce, münürb :

30ay - 50bin km şartı var uzatma garantide

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 saat önce, stonegiant :

Bir daha bu tarz sorunlarla karşılaşmamak dileği ile hayırlı olsun kazasız belasz sürüşler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu konuyu atlamışım, yeni farkettim. Geçmiş olsun, hem yaşanan arıza hem de markanın verdiği tepki anlamında değişik bir tecrübe olmuş. Umarım tekrar benzeri bir olay yaşanmaz, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...