Jump to content

Yatırım Kararı Verirken Faydalandığınız Programlar Nedir ?

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

33 dakika önce, Çağlar Bayur :

boğa piyasası zamanı kollanır, o zamanlarda yazı tura atarak alınan hisse ile iyi % kazanılır. tercih meselesi

Ama demiştin ki ;

16 saat önce, Çağlar Bayur :

borsa günlük, seanslık, 2 günlük bir yatırım değilidir.

Bu durumda uzun vadeli yatırım yaparken faydalandığın bir program veya veri sağlayan bir yardımcın olmalı :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

25 dakika önce, Çağlar Bayur :

yenilmiş kazıklardan gelen tecrübe en iyi yardımcı :)

Bu herhalde işin olmazsa olmazı :D 

Yine de çok ketum çıktın, hiç bir sır vermiyorsun :D 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bazen bir bileni konuşturmak için yollar açmak lazım :)

Bir kaç kişiden duydum bu siteyi. İlginç bir yapısı var. AL/SAT/NAKİTTE KAL/SENETTE KAL gibi işaretleri mevcut.  Verdikleri tavsiyeler ile belirli süreler içerisinde 100 TL nin ne olduğuna dair bilgileri de var.

Şirketlerin satış/kârlılık/bilanço performansından ziyade senedin performansına göre kararlar veriyor sanırım.

Buyrun efendim, Turkish Bulls

https://www.turkishbulls.com/Default.aspx?lang=tr

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

Hadi biraz hort yapalım.

Üzerinden uzun zaman geçmiş. Neler oldu neler bu arada. Dünya tersine döndü resmen. Yatırım tercihlerimiz de değişti muhtemelen.

30.01.2018 at 05:47, zoptrik :

Investing

Burayı artık çok sık takip ediyorum amabilgi almak için değil eğlenmek için 🤣 Özellikle de bir hisse eksiye geçtiyse fena küfrediyorlar 😂

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9.05.2020 at 15:49, Burak :

Hadi biraz hort yapalım.

Üzerinden uzun zaman geçmiş. Neler oldu neler bu arada. Dünya tersine döndü resmen. Yatırım tercihlerimiz de değişti muhtemelen.

Burayı artık çok sık takip ediyorum amabilgi almak için değil eğlenmek için 🤣 Özellikle de bir hisse eksiye geçtiyse fena küfrediyorlar 😂

Yorumlara bir tek ben mi bakıyorum diye merak ediyordum abi. Çok efsane yorumlar oluyor gülmekten karnım ağrıyor artık 😂

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, M.E.G :

Yorumlara bir tek ben mi bakıyorum diye merak ediyordum abi. Çok efsane yorumlar oluyor gülmekten karnım ağrıyor artık 😂

Yok yahu esas eğlence o yorumlar zaten. Ben moralim bozulunca oralarda geziniyorum. Hele de hisse biraz salarsa en duyulmadık küfürler orada. Yalnız ne insanlar var, hiç veri olmadan sırf forumlara bakıp hisse alıp satıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Burak :

Yok yahu esas eğlence o yorumlar zaten. Ben moralim bozulunca oralarda geziniyorum. Hele de hisse biraz salarsa en duyulmadık küfürler orada. Yalnız ne insanlar var, hiç veri olmadan sırf forumlara bakıp hisse alıp satıyorlar. 

Bir ara Tüpraş eğlenceliydi, okuyordum sürekli. 150 lerden gerilemeye başladı ya, ortalık karışmıştı 😀 Birde birinin tavsiyesiyle aldılarsa vay onun haline... 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, M.E.G :

Bir ara Tüpraş eğlenceliydi, okuyordum sürekli. 150 lerden gerilemeye başladı ya, ortalık karışmıştı 😀 Birde birinin tavsiyesiyle aldılarsa vay onun haline... 

Ohoo orada "Bugün aldın aldın yarın arkasından bakarsın" "Tam alım için fırsat yarın bu fiyatı bulamazsın" cılar dolu. Milleti ne oyuna getiriyorlar. 

Bir de biliyorsun son  4-5 ayda çok ciddi oranda yatırım hesabı açan oldu ama çoğu bilmeden, çok para kazanacağız ümidiyle ( 124.000 e çıktığında ) geldiler sonra Borsa 85.000 lere inince hepsi çok zarar etti panik yapıp. Adamlar hiç bir veri olmadan bodoslama dalıyor forumdakilere bakıp. Anlık veri görmüyor, derinlik görmüyor, yasakları bilmiyor sosyal medyadan bir hisse adı duyup dalıyor.

Bu arada Tüpraş da nerelerden nerelere gelmiş. 2 ay önce 67 leri görmüş. Şimdi 85, bir sene önce 140 mış. Peh...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Burak :

Ohoo orada "Bugün aldın aldın yarın arkasından bakarsın" "Tam alım için fırsat yarın bu fiyatı bulamazsın" cılar dolu. Milleti ne oyuna getiriyorlar. 

Bir de biliyorsun son  4-5 ayda çok ciddi oranda yatırım hesabı açan oldu ama çoğu bilmeden, çok para kazanacağız ümidiyle ( 124.000 e çıktığında ) geldiler sonra Borsa 85.000 lere inince hepsi çok zarar etti panik yapıp. Adamlar hiç bir veri olmadan bodoslama dalıyor forumdakilere bakıp. Anlık veri görmüyor, derinlik görmüyor, yasakları bilmiyor sosyal medyadan bir hisse adı duyup dalıyor.

Bu arada Tüpraş da nerelerden nerelere gelmiş. 2 ay önce 67 leri görmüş. Şimdi 85, bir sene önce 140 mış. Peh...

Sen de biliyorsun çok oyunlar dönüyor borsa işinde abi. Spekülatörler sağolsun küçük bir hisseyi kısa sürede tavan yaptırıp tekrar yerin dibine batırabiliyorlar. Tavandan alanlar ya yıllarca bekleyecek, yada zararına satmaya çalışacaklar alan olursa... İyi analiz etmek lazım.

Tüpraş çok ciddi düşüş sergiledi, 147 den alan adam 1,5 senedir bekliyor ki yükselsin 😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
11.05.2020 at 15:58, M.E.G :

Tüpraş çok ciddi düşüş sergiledi, 147 den alan adam 1,5 senedir bekliyor ki yükselsin

Tüpraş ilgil duyduğum bir hisse değil ama bir ara herkes Türpaş'ta oyundan bahsediyordu. Tüpraş 'ın SOCAR ile bir bağlantısı var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Son üç aydır investing’teki rtalb sayfasındaki yorumlara çok güldüm. Duyan almış, seyyar satıcısı bile yani. bi ara taban taban gitti. Sonra şu video geldi. Tamamını izleyin, uzun zamandır bu kadar gülmemiştim :) 1 lot 1 çeyrek 😂

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

52 TL den alanların vay haline. Borsada nedense durduğu yerde kimse suratına bakmaz ama ne zaman tavan yapmaya başlar millet başına üşüşür. 

24 gün üst üste tavan olmuş bir hisseye hangi akılla girilir izahı yok. O yüzden o hissenin forumu daha çok malzeme olur @tansu87

Bu arada Haluk Canberk'i de yakından takip ederim 😉

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...