Jump to content
Katil Balina

3. Nesil Mazda 3 Ön Tampondaki Tuhaf İzler

Tavsiye Edilen Mesajlar

vethekim    191
vethekim

Geçmil olsun. Valla videoyu izledikten sonra sizin hasar gözüme ufak göründü dostum. kasko primi ne kadar artacak onu bir sor yaptırmadan önce. Tamir boya sıkıntı değilde ızgaranın fiyatı muhtemelen yüksektir. Ön ızgarayı değiştirmeyeceksen kasko delinmeden yaptırmak mantıklı olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    845
Katil Balina

bugün yetkili mazda servisi @dr_azoom arkadaşa, herter'e uğradım. gerekli onarım kaskodan yapılacak. herkese özellikle de asalet beye ilgisi dolayısıyla teşekkürlerimi bir kez de buradan sunmak isterim. 

değişecek ya da işlem görecek parçalar; ızgara, üstte kaputla ızgara arasındaki parça (adıni bilemedim:) tampon ve davlumbaz..

geçmiş olsun:))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ediz07    27
ediz07

Geçmiş olsun

17 saat önce, Çağlar Bayur :

beterin beteri var

Bizim mahallede bir köpek var. ben geçerken kovalamaya çalışıyordu bende kızdırmak için daha hızlı geçiyordum. Bu videoyu görünce uğraşmamak en iyisiymiş. Ben daha çok pitbul cinsi köpek sahibi bilerek ısırtırmış gibi düşünmüştüm. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara    1.385
Tarahumara

Çok geçmiş olsun. Ben de oyumu pompalı tüfek saçmasından yana kullanıyorum. Hiç bir hayvanın bu kadar nizami delik açabileceğini sanmıyorum. Tamponun sol ön tarafındaki delikler ile davlumbazın delikleri uyuşuyour. Önce tamponu delmiş, sonra da davlumbaza ulaşmış gözüküyor. Eğer saçma izi ise, onarım sırasında birkaç saçma çıkacaktır tampon söküldüğünde. Belli olur muhtemelen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    845
Katil Balina
10 saat önce, Tarahumara :

Çok geçmiş olsun. Ben de oyumu pompalı tüfek saçmasından yana kullanıyorum. Hiç bir hayvanın bu kadar nizami delik açabileceğini sanmıyorum. Tamponun sol ön tarafındaki delikler ile davlumbazın delikleri uyuşuyour. Önce tamponu delmiş, sonra da davlumbaza ulaşmış gözüküyor. Eğer saçma izi ise, onarım sırasında birkaç saçma çıkacaktır tampon söküldüğünde. Belli olur muhtemelen.

teşekkürler hocam. saçma izi olmadığı kesin. sacma girerken ayrı çıkarken ayrı iz bırakır. yakından canlı görme şansınız olsaydı diş izi olduğuna kesin ikna olurdunuz. fotolardan çok net görünmüyor. yukardan aşağı ısırırken kanırtarak delmiş. davlumbazda delemediği yerlerdeki ciziklerden anlaşılabilir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.