Jump to content

Arabaya Dökülen Süt Nasıl Temizlenir Ve Koku Nasıl Giderilir?

Squall
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar merhaba. Araçta kokunun emaresi kalmadı. Özellikle bu kadar bekledim geri gelir mi diye gelmedi. 

Neyse bu zaman zarfında tamponun altını biraz ezdim fark etmediğim bir yarım merdiven yüzünden. Ya gerçekten çok özensizim galiba =)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Squall :

Arkadaşlar merhaba. Araçta kokunun emaresi kalmadı. Özellikle bu kadar bekledim geri gelir mi diye gelmedi. 

Neyse bu zaman zarfında tamponun altını biraz ezdim fark etmediğim bir yarım merdiven yüzünden. Ya gerçekten çok özensizim galiba =)

Haydi geçmiş olsun.. Ufak tefek kazalar olur, canınız sağ olsun. Nazarlık olsun...

Bu arada konu başlığınızı forum içi ve arama motorlarına yönelik ortak bir konu başlığı haline getirerek. Konuyu genel bölüme taşıdım. Bu şekilde konu içeriği daha kolay anlaşılabilir ve bulunabilir olur kanımca.

Keyifli forumlar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok emsallik bir konu. Bir çok kişi buna benzer sıkıntıyı yaşadı ve gezip durdular. Direk çözüme ulaşmış olmanıza çok sevindim. Paylaşım için teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...
14.03.2018 at 22:26, Squall :

Neyse bu zaman zarfında tamponun altını biraz ezdim fark etmediğim bir yarım merdiven yüzünden. Ya gerçekten çok özensizim galiba 😃

Merhabalar, aynı sorun için çare ararken sizin gönderinize denk geldim, işlemi nerede yaptırmıştınız, ve hatırlıyorsanız ustanın adını paylaşabilirseniz çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Bu sorunu 2014'te ben de yaşadım, 800 ₺ verdiğim detaylı oto yıkamayla da  çözülmeyince, antibakteriyel sabunla paspaslardan başlayarak yıkamaya karar verdim, o arada üreten paspası da tespit ettim, sorunun nasıl oluştuğunu da anladım; bir arkadaşımın küçük çocuğu, o paspasın üstündeki koltuktayken kusmuştu, poşet tutuyorduk ama dışarı da kaçmış biraz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
31.12.2021 at 14:53, kartal1500 :

Merhabalar, aynı sorun için çare ararken sizin gönderinize denk geldim, işlemi nerede yaptırmıştınız, ve hatırlıyorsanız ustanın adını paylaşabilirseniz çok sevinirim

Merhaba. Ben Beylikdüzü Migros içinde kurumsal bir firmaya yaptırmıştım. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...