Jump to content
serkan306

Mazda CX-5 Almalı mıyım?

Tavsiye Edilen Mesajlar

yemre

Ben de 2011 mazda3 hb aracımı satıp, kura, crv, tiguan araştırmalarımı tamamlayıp cx5 almaya karar verdim. 

Başlığınız altında yorumları yapan herkese tesekkurlerimi sunarım  👏👏

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkan306
12.05.2018 at 20:38, M.E.G :

Kesinlikle A aracı.

1- Servis Bakımlı

2- isediğiniz iç renk

3- 100 K

Sonuçta aracın içinde oturacaksınız. Bari içi istediğiniz renk olsun. Binerken zevk alın.

Tabi 2 kriteride aynı temizlikte olduğunu düşünerek söylüyorum. Şehir dışı yolculuklarda kullanılan araç daha az yıpranır mekanik olarak bu da bi köşede dursun değerlendirin. 

Toprağım A aracını aldım, önce B aracına baktım, araca eşek niyetine binmişler, dış aksam çok bakımsız kalmış, ezik, çizik, kırık, solma vs. ne ararsan var. Hemen ordan sıvışıp, zaten gönlümden de geçen A aracının gördüm ve aldım. Öncelikle 2.0 motorun tadını unutmuşum resmen, hatırlamam çok iyi oldu. Yakıt ekonomisi de şaşırtıcı, otobanda minimum 120, bazen 180 - 190 giderek Kocaeli - Ankara arasını 7.8 l/100km ortalama ile katettim. Araca ben bayıldım, ailem bayıldı, iş arkadaşlarım bayıldı. Bayılan bayılana kısaca. Ramazan'ın sonuna doğru bayram ile birleşik bir izin alırsam Erzurum da bayılabilir :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kindness

Hayırlı olsun. Güle güle, kazasız belasız kullanın. 

2 saat önce, serkan306 :

Toprağım A aracını aldım, .........

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G
5 saat önce, serkan306 :

Toprağım A aracını aldım, önce B aracına baktım, araca eşek niyetine binmişler, dış aksam çok bakımsız kalmış, ezik, çizik, kırık, solma vs. ne ararsan var. Hemen ordan sıvışıp, zaten gönlümden de geçen A aracının gördüm ve aldım. Öncelikle 2.0 motorun tadını unutmuşum resmen, hatırlamam çok iyi oldu. Yakıt ekonomisi de şaşırtıcı, otobanda minimum 120, bazen 180 - 190 giderek Kocaeli - Ankara arasını 7.8 l/100km ortalama ile katettim. Araca ben bayıldım, ailem bayıldı, iş arkadaşlarım bayıldı. Bayılan bayılana kısaca. Ramazan'ın sonuna doğru bayram ile birleşik bir izin alırsam Erzurum da bayılabilir :D

Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binersin inşallah :)

Erzurum’ a yolun düşerse görüşelim. Bayramda burada olursam tabi, haberleşelim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkan306
3 saat önce, kindness :

Hayırlı olsun. Güle güle, kazasız belasız kullanın. 

Teşekkür ederim, cümlemiz inşallah. 

3 dakika önce, M.E.G :

Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binersin inşallah :)

Erzurum’ a yolun düşerse görüşelim. Bayramda burada olursam tabi, haberleşelim :)

İnşallah, teşekkür ederim. 

Köye giderken Erzurum yolumuzun üstü olmadığı için ( İspir ) geçmiyoruz ama ordayken gitme durumum var, inşallah görüşürüz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.