Jump to content
MustafaDemirbaş

2. Nesil Mazda Hava Filtresi Değişimi

Tavsiye Edilen Mesajlar

abcsefa
2 dakika önce, tansu87 :

Hava filtresi 100 lira. Hava için belki muadilini düşünebilirsiniz. Ama dediğim gibi yağ için orijinal kullanın derim. 

Peki Öner’iniz için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
quiteguide
05.01.2019 at 20:10, abcsefa :

https://megaparca.com/mazda-3-2009-2013?versiyon=1.6&kategori=Bakım+Ürünleri

bu siteyi inceledim mahle ve mann gibi markaların uyumlu yağ filtreleride var ve bunları iyi markalar diye biliyorum 

Mahle, orijinal filtre ile milimetresine kadar aynı.

Yalnız, filtre 8 delikli olacak. 

Megaparcadan alacaksanız, canlı destekten bağlanıp Tolga Bey'le ürünün 8 delikli olup olmadığını teyit edin.

Hiç bir sorun yaşamazsınız, tek eksik filtre üzerindeki Mazda logosu & yetkili servis öpücüğü olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
abcsefa
22 dakika önce, quiteguide :

Mahle, orijinal filtre ile milimetresine kadar aynı.

Yalnız, filtre 8 delikli olacak. 

Megaparcadan alacaksanız, canlı destekten bağlanıp Tolga Bey'le ürünün 8 delikli olup olmadığını teyit edin.

Hiç bir sorun yaşamazsınız, tek eksik filtre üzerindeki Mazda logosu & yetkili servis öpücüğü olur.

Çok teşekkür ederim sağolun

İlgili sitede mahle marka için stokta yok diyor. Mann marka nasıldır alınabilir mi? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35
03.07.2018 at 12:37, quiteguide :

Filtreler sağlam. 

Hava filtresinin, kauçuk kısmı çok çok iyi. 

Mahle yağ filtresi 8 delikli, delik çapı orjinalle aynı.

Alınabilir, tavsiyedir.

Orijınal yağ filtresınde de MAhle OC 195 yazıyor zaten. Direk MAhle ile aynı heralde filtre  :D Demek ki MAhle üretiyormuş

DSC05550.JPG

DSC05552.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
abcsefa
Bir saat önce, ozgur35 :

Orijınal yağ filtresınde de MAhle OC 195 yazıyor zaten. Direk MAhle ile aynı heralde filtre  :D Demek ki MAhle üretiyormuş

DSC05550.JPG

DSC05552.JPG

Mahle bulunabilirse alınır tabi ben henüz bulamadım. O yüzden ikidir yetkili servisten alıyorum arada çokta afaki bir fark yok zaten :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35
4 saat önce, abcsefa :

Mahle bulunabilirse alınır tabi ben henüz bulamadım. O yüzden ikidir yetkili servisten alıyorum arada çokta afaki bir fark yok zaten :) 

Mahle yok pıyasada hakıkaten. Mahle de 40 tl ımış. orıjınal servıs malı da 45 50 tl dır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
abcsefa
35 dakika önce, ozgur35 :

32+ 9 tl kargo alıyor ama 41 tl :D

Stok olsa İstanbul’a gittiğimizde gider elden alırız ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
quiteguide
7 saat önce, ozgur35 :

DSC05550.JPG

DSC05552.JPG

Şaşırmadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35
2 saat önce, quiteguide :

Şaşırmadım.

Siz demiştiniz zaten birebir aynı diye ben de merak ettım dıkkatlı bakınca bi baktım arkada MAhle yazıyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
quiteguide

Ben olayı Mahle'nin kalitesine yormustum, meğer hünkâr Mazda hz.leri yağ filtresini de mahleden tedarik ediyormuş.

İşin içine girince bu araçta Mazdaya ait tek şeyin logo olduğunu, direksiyon logosunun soyulmasindan onu bile adam gibi yaptiramayip sınıfta kaldığını üzülerek goruyor, insan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...