Jump to content
tansu87

Kapı ve çamurluk davlumbaz klipsi

Tavsiye Edilen Mesajlar

tansu87

Aliexpress’ten alarak denediğim ürünler. İkisi de birebir uyumlu çıktı. Özellikle kapı klipsi lastikli olması ve azıcık sıkı olması sebebiyle çok hoşuma gitti. 

TRY 8.09  22% İndirim | 40 pcs 8mm Araba Plastik Vida bağlantı elemanları toyota auris için reno megane 2 odak 2 fabia kia sportage 3 grand vitara kia rio 2018
https://s.click.aliexpress.com/e/b3vLMSHE

TRY 26.55 | 50x Yeşil Araba Tampon Klipler Tutucu Fastener Perçin Kapı Mazda Için 3 Atenza Mps 2 Axela Az-Offroad Carol Cx-3 Cx-5 Cx-7 Cx-9 6
https://s.click.aliexpress.com/e/bHOj9eQG

FF7D175E-B798-45F3-82B3-847587186493.jpeg

13FFCCC9-0EA5-4CA1-BF10-22448C4B7882.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Düşse, kırılsa yerinde bulamazsanız can sıkacak malzemeler. Sanayiye gidip arasan ne diye arayacaksın. Bu şekilde bulabilmek çok güzel 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tansu87
3 saat önce, Mehmet Özdemir :

Düşse, kırılsa yerinde bulamazsanız can sıkacak malzemeler. Sanayiye gidip arasan ne diye arayacaksın. Bu şekilde bulabilmek çok güzel 

Mazda az olduğu için bulmak da sıkıntı. Onu geçtim, dediğini anlatmak sıkıntı. Sanki uzaydan parça arıyormuş gibi bakıyor insanlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

kapı klıpsı servıste tanesı 40 tl kdv dahıl

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tansu87
11 dakika önce, ozgur35 :

kapı klıpsı servıste tanesı 40 tl kdv dahıl

Yuhh. Plastik bu yaa. İyice abarttılar. Aliexpresste tanesi 50 kuruşa geliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

3. nesil için aradım bulamadım aliexpress'te. elimde  örnekle ankara'da şaşmaz'da aradım yine bulamadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...