Jump to content
Les_Chevaliers

Mazda Türkiye İzmir Servis ve Bayii Yeni Otomotiv Kapandı

Tavsiye Edilen Mesajlar

paarthurnax
2 saat önce, cnrps :

Tırak otomotiv den servis için randevu aldım. 1 hafta sonraya verebiliyorlar çok yoğunlarmış. Sebebi mazdalar mı yoksa başka araçlar mı bilemiyorum. Gitmeyi düşünen arkadaşlar için yazdım.

hocam hem yoğunluktan (müşteri talebi) dolayı olabilir hem de yakın zamana kadar (şu an bile olabilir) virüs salgını sebebi ile çalışma saatleri ve aynı anda çalışan sayısı azaltıldığı için yoğunluk olmuş olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ISF

Merhabalar Tırak otomotivi deneyen var mı hizmet nasıl servis nasıl fiyatlar nasıl ?

teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Les_Chevaliers

Selamlar, ben denedim ilgi alaka iyiydi gayet. Fiyat olarak da uygundu. Ekstra birşey çıkartmadılar falan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cnrps
6 saat önce, ISF :

Merhabalar Tırak otomotivi deneyen var mı hizmet nasıl servis nasıl fiyatlar nasıl ?

teşekkürler

Bende gittim normaldi. Çiğli olduğu için biraz mesafe sıkıntı oldu ulaşım açısından

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Karsiyakaliozi

Trak servis bosch car servis hizmetide veriyordu başka işlemlerde yapıyor emisyon ölçüm v.s gibi yoğunluk ondan kaynaklı olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...