Jump to content

Orijinal Mazda Paspas Siparişleri

Burak

Tavsiye Edilen Mesajlar

1.slm 2006 mazda3 halı paspas temin edebilirmiyiz.

2.ödeme teslimatda olurmu.

3.kaç günde elimde olur. BP4L-V0-320B=47,90 YTL

ilginize teşekkürler saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Merhabalar,

1-İstemiş olduğunuz paspas elimde mevcut.

2-Ödeme için havale ya da EFT yapmanız gerekiyor,internet hesabı kullanıyorsanız,bana bankanızı söyleyin ben de aynı bankadan hesap numaramızı göndereyim böylece EFT ücreti ödememiş olursunuz.

3-Bugün en geç 15:30 a kadar ödemeyi yaparsanız papas yarın elinizde olur.

Teşkkür ederim.

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Hocam ben de BP4K-VO-351A Lastik paspastan istiyorum.2006 Mazda 3 dynamic. Sizdekiler bu kasalar için dimi? Bu arada Akbank benim için uygundur. Cevabınızı bekliyorum. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Konuyu hortlatmış olacağım ama paspasa ihtiyacım var.

2005 Mazda 3 HB aracın üzerindeki kauçuk paspaslar eskimiş iyice yırtık yerleri var, aracın halı paspasları sıfır duruyor ancak iki günde rezil olacağından takmak istemiyorum. Paspasların servis fiyatı güncel durumu nedir bilmiyorum alternatif Modacar firmasının araca birebir uygun paspası 55 TL ye gelecek bana bundan alıp kullanan oldumu tavsiye edermisiniz? Yoksa 25-30 TL fiyatlı paspaslardan alayım gitsin mi önerilerinizi bekliyorum.

http://www.hepsiburada.com/Liste/modacar-mazda-3-sedan-gri-ozel-paspas-seti-parlatici-hediyeli-38c276/ProductDetails.aspx?productId=otm38c276&categoryId=20036204

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dün modacar'ın Mazda 3 HB için uyumlu dediği paspas takımını aldım gelsin bakalım umarım aldığıma pişman olmam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güle güle kullanın.

Geldiği zaman kalite ve uyumluluk konusunda bilgi verebilirmisiniz?

Birde şöför kısmındaki paspas, sol ayağın konduğu eğimli bölümün üzerinide kapatıyormu?

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paspaslar geldi taktım araca uygun, ben begendim araçtaki mevcut paspaslara çok benziyor onlarda aynı marka olabilir, sol ayak dayama yeri kapanmıyor malesef çözüm olarak arka paspas saftın üstünü kapatan küçük paspası diklemesine ayak dayama yerine serdim gayette iyi oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 haftadır kullanıyorum izlenimlerim şöyle eski paspasa göre çok kayıyor, görünümü güzel ancak kulanımını kayması yüzünden sevmedim ben tavsiye etmiyorum arkadaşlar 25-30 liralık paspaslarda bunun kadar iş görür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...