Jump to content
Mazda323-

Mazda 323 Bagaj Kapağı Kapanmıyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda323-

Herkese mazdalı  günler. Arkadaşlar benim sorunum bagajı içeriden açıyorum ancak dışarıdan kapatmak istediğimde kapanmıyor geçende  yaşadım içerideki düğmeyle oynadım kapandı donmuş herhalde dedim bugünde aynı sorunu yaşıyorum Bolu’da oturuyorum malûm kar falan yağdı yaşayan çözüm bulan var mı kapaktan dili kontrol ediyorum yine olmuyor içeriden açık bagajı açmaya çalışıyorum ses geliyor halatta bi sıkıntı yok ancak kapanmıyor ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

hani bi wd40 sprey falan deneseniz çözülebilir mi acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda323-

Buz çözücü sprey var para durumum şuan iyi değil tam nereye uygulayacağım ya da farklı bi çözümü var mı daha önce yaşadığımda içerideki düğmeden kontrol edip kapatmıştım abi sıcak bi yere bıraktım şimdi otoparkta duruyor Akşam tekrar deneyeceğim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

akşam değil de öğle tatilinde falan dene bence. yine donmuş bir kilitle karşılaşma 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda323-
3 saat önce, Mehmet Özdemir :

akşam değil de öğle tatilinde falan dene bence. yine donmuş bir kilitle karşılaşma 

Şuan otoparkta orda denicem 4 saat oldu çözülmüştür diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Bu tip işler için en iyisi WD 40 galiba bi aralar arabamın kapı kilitlerine Würt ün yağlayıcısını sıkmıştım bakıyorum sağuklarda oda biraz yoğunlaşıp donuyor kilitler zor hareket ediyor yakın zamanda söküp temizleyici ile yıkadıktan sonra wd 40 sıkacağım senin durumda yoğunlaşan bir yağlayıcının etkisi olabilir daha önce yağlanmış ise.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...