Jump to content
Erman27

323 1.8 FAMİLİA ISI MÜŞÜRÜ ( hararet müşürü)

Tavsiye Edilen Mesajlar

Erman27

Arkadaşlar merhaba 

bu gün bir mazda ustasının yanına gittim antep de arabada rolanti dalgalanması yok alıp verme ve titreme var. bunun tek sıkıntısı  ısı müşürü (hararetle müşürü) budan yapıyor dedi. orjinalini takmak lazım yan sanayisi doğru bilgi vermiyor beyine dedi titremesi de bundan    dedi hiç böyle bir olay geldi mi  karşılaştınızmı  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

Usta olaya çok farklı bi açıdan bakmış,  doğru bir yorum deil bence 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erman27

Bana da mantıklı gelme Di ama bu gün sökete baktığımda 3 tane kablo giriyor müşüre işin açıkcası düşündür 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erman27

Arkadaşlar müşürü buldum vahit beyden 120 TL müşürü aldım İtalyan malı, arabada fark etti titrek çalışma azaldı ama istediğim gibi değil üstünden çıkan Çin malı bir müşür çıktı stop etme kalmadı fanı da 90 derecede açıyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erman27

TARIK usta bu gün titreme geri başladı benzinde falan fark etmiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erman27

Arkadaşlar titreme sebebi bulundu 3. Göz buji dibinden çatlamış gözle zor görülüyor iiyi bir inceleme sonunda ustam buldu 3000 km olmuştu takalı irityum taksam nasıl olur deneyen arkadaş varmı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...