Jump to content
Ali

Shark Fin anten

Tavsiye Edilen Mesajlar

emredeler

Yanıtla #18 : 16 Nisan 2008, 22:57:19 sagolun teşekkür ederim herkeze resmide en kısa zaman da eklerim inş :)

Ali en kısa zaman da epey kısaymış :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MuRDoC_111

vala istettim kısa anteni geliyo yolda :D baya oldu ama, neredeyse 1 yıldır o upuzun anteni kullanmadım 8:)

tt_p5s.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ali

arkadaşla  mazda3'e Shark Fin anten  takılı hali gerçi resim çok kötü ama en kısa zamanda eklerim oda 1 ay bulur çünkü şuan kütahyadayım :D

post-76-14169526354_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sudef

Arkadaşlar bu shark fin'i Türkiyeden alabileceğimiz bir yer yokmu,ben açıkçası internetten kredi kart numarası vermeye pek taraftar değilim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Superas

Arkadaşlar bu shark fin'i Türkiyeden alabileceğimiz bir yer yokmu,ben açıkçası internetten kredi kart numarası vermeye pek taraftar değilim

Var, Dündar Usta dan alabilirsin. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sudef

Var, Dündar Usta dan alabilirsin. :)

Sağol Dündar ustayla bi görüşeyim o zaman

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G

Bu arada dündar ustaya sesleniyorum :) Benim shark anten ne durumda abi şafak 22 haberin olsun :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sudef

Shark Fin anten ve krom egzos ucu işleri başarıyla bitirilmiştir arkadaşlar,resimlerin boyutları büyük olduğu için galeriye attım. O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SWeeT6six6

Shark Fin anten ve krom egzos ucu işleri başarıyla bitirilmiştir arkadaşlar,resimlerin boyutları büyük olduğu için galeriye attım. O0

Murat abi demiştim sana sanırım; burada dayanması zordur diye; Yakında sticker da yapıştırırsın sen; demedi deme :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sudef

Enescim kanıma girdiniz valla baktım herkeste var arabayı çıplak gibi hissettim bi an...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SWeeT6six6

Enescim kanıma girdiniz valla baktım herkeste var arabayı çıplak gibi hissettim bi an...

Abi benim babam da orjinali neyse o diye ısrar eder ama bir yandan da içinde bir yerlerde modifiye tutkunu bir tanıdığının yaptırdıklarını yaptırmak geçer. Çok fazla direnmemek lazım. İmkanlar ölçüsünde ne yapılıyorsa... Sonuçta satmak için almadık, ayağımızı yerden kessin; e keserken biraz da zevk alırsak; daha ne olsun :)

Resimleri henüz göremedim onaylanmadığı için ama en azından hayırlı olsun diyeyim. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sudef

Sağolun arkadaşlar ama kararlıyım(!) arabanın gördüğü göreceği modifiye budur :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sudef

Güle güle kullan, spoiler şart...:)

Valla abi bende söyledim ama hanım,o zaman arabana binmem dedi.Emir büyük yerden!... :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Murat, sessiz sedasız sitenin 3. makyajlısı olmuşsun :) Bir de spoiler niye şart Selman abi :D Araba SW değil ki :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...