Jump to content

Shark Fin anten

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yanıtla #18 : 16 Nisan 2008, 22:57:19 sagolun teşekkür ederim herkeze resmide en kısa zaman da eklerim inş :)

Ali en kısa zaman da epey kısaymış :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

7

• Ali

9

• sudef

16

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

arkadaşla  mazda3'e Shark Fin anten  takılı hali gerçi resim çok kötü ama en kısa zamanda eklerim oda 1 ay bulur çünkü şuan kütahyadayım :D

post-76-14169526354_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu shark fin'i Türkiyeden alabileceğimiz bir yer yokmu,ben açıkçası internetten kredi kart numarası vermeye pek taraftar değilim

Var, Dündar Usta dan alabilirsin. :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Shark Fin anten ve krom egzos ucu işleri başarıyla bitirilmiştir arkadaşlar,resimlerin boyutları büyük olduğu için galeriye attım. O0

Murat abi demiştim sana sanırım; burada dayanması zordur diye; Yakında sticker da yapıştırırsın sen; demedi deme :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Enescim kanıma girdiniz valla baktım herkeste var arabayı çıplak gibi hissettim bi an...

Abi benim babam da orjinali neyse o diye ısrar eder ama bir yandan da içinde bir yerlerde modifiye tutkunu bir tanıdığının yaptırdıklarını yaptırmak geçer. Çok fazla direnmemek lazım. İmkanlar ölçüsünde ne yapılıyorsa... Sonuçta satmak için almadık, ayağımızı yerden kessin; e keserken biraz da zevk alırsak; daha ne olsun :)

Resimleri henüz göremedim onaylanmadığı için ama en azından hayırlı olsun diyeyim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...