Jump to content

Philips DiamondVision H4 5000K ampul

Bodof
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 167
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

37

• NeBiAnd

18

• mazdamx-5

22

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

ebaydan yediim kazık.bide ince yapmış deyyuslar;şööle deneme babında takiim dedim serviste;tam anlamıyla kelebek oldu benim guzuda;berber tası niyetine duruyo şimdi. ;D:D

Soner;iyi köpürtüyor mu bari. :tey:;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yokya ben merak ettim sadece anlıyamadım bi türlü ne olduğunu ondan...

Bu günlerde çok anlayışsız gördüm seni Ahmet. ;D Anla işte ayna için krom kaplama bir kap yani ayna kılıfı gibi, bir şey. :P Kullanmadın mı sabun kabı yapabiliyorsun. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eheheee Biran abi güzel açıklamış. bu aslında benim seller değil. mayıs da almıştım ben.benim seller farklı da olsa ahanda şu şekil Ahmet 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mazda6-Mazda2-Mazda3-chrome-mirror-covers-Mazda-2-3-6_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ42611QQihZ004QQitemZ140078017631QQrdZ1QQsspagenameZWDVW

Birde benimkiler tam örtüşmedi ayna cephesine.bu daha iyi gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun soner abi allah mutlu etsin sizi sayfayı açmamla kapamam bir oldu :D :D

Nasıl yani beğenmedin mi?Karizma yapardın biraz.Senin krom egzos ucuna uyum sağlardı aslında. :nazar:;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eh Okan tabi sırıtacak biraz,xenonun yerini asla tutmaz ama benim de dediğim öok kötü değil yani.Ne yapalım 2,5 ytl jant alırken xenona paramız çıkışmadı. :'( ;D ;D

Biran abi senin arabada xenon yok mu yav  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nasıl yani beğenmedin mi?Karizma yapardın biraz.Senin krom egzos ucuna uyum sağlardı aslında. :nazar:;D

yok biran abi ben sevmem öle şeyleri kroma karşıyım zaten bana acayip geliyo bak neyim var havası veriyo arabaya sanki..

neden egzos ucun krom diye sorarsan uçların hemen hemen hepsi krom diye cevap veririm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Yok be Volkancım. :'( benim listemde xexon son sıralardaydı hep.

sanırım liste epey uzun biran abi hala sondakine sıra gelmediğine göre ne kaldı daha yaptıracak :o8)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok be Volkancım. :'( benim listemde xexon son sıralardaydı hep.

alırsın artık Biran abi,sizin köşedeki bakkalda bile vardır artık xenon,iyice ayağa düştü  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alırsın artık Biran abi,sizin köşedeki bakkalda bile vardır artık xenon,iyice ayağa düştü  8:)

Balkalda değilde,harbiden köşede bizim ufak bir elektrikci var.Geçen bi uğradım gece lambası ampulu almaya.

Abi dedi yeni xenon geldi verelim istersen montaj bizden dedi yabancı değilsin. :fiuw::-*

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Soner Abi'de xenon olduğu için BlueVision'ları almaktan vaz geçti, ilk mesaj atana hibe ediyorum ampulleri, bi kargo parasına mis gibi kelepir BlueVision... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...