Jump to content

Philips DiamondVision H4 5000K ampul

Bodof
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 167
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

37

• NeBiAnd

18

• mazdamx-5

22

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Kesinlikle beyaz LED alın parklara, onlar bile mavimsi yanıyor. Mavi LED direkt Şahin işi olur...

Okan stopları aldım, hakem ve aracımız fiyatlarını da belirledi, görüşünce ödiyeceğim, çok teşekkürler...

Sen bir yerde bana iki park lambası da var bende fazla demiştin, beyaz led mi onlar? Yoksa buralardan bakayım mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beyaz LED Selman Abi, ama mavimsi yanıyor, bendeki Xenon'larla aynı renk hemen hemen. Ama tabi bence zevkine uyuyorsa kesinlikle Angel Eyes yaptır, Volkan bile yaptırdı o kadar titiz olmasına rağmen, benim 1 senenin üstünde zaman oldu, ne buğu var ne şu alma...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada söylemeyi unuttum, stopların parasının acelesi yok, toplantıda filan hallederiz... LED'leri de bana İstanbul'dan Gökalp göndermişti, 4 lira vermiştim, hiçbi özelliği yok, eminim burda da vardır aynısı ama ben aramakla uğraşamamıştım... 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beyaz LED Selman Abi, ama mavimsi yanıyor, bendeki Xenon'larla aynı renk hemen hemen. Ama tabi bence zevkine uyuyorsa kesinlikle Angel Eyes yaptır, Volkan bile yaptırdı o kadar titiz olmasına rağmen, benim 1 senenin üstünde zaman oldu, ne buğu var ne şu alma...

Angel hiç düşünmediğim gibi beğenmiyorum da ayrıca, kendimi yukarıya yakın hissettiriyor :geyik:, beyaz ledlere yazıldım o zaman... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada söylemeyi unuttum, stopların parasının acelesi yok, toplantıda filan hallederiz... LED'leri de bana İstanbul'dan Gökalp göndermişti, 4 lira vermiştim, hiçbi özelliği yok, eminim burda da vardır aynısı ama ben aramakla uğraşamamıştım... 8:)

Ben de uğraşamam zaten, mesele onları takmakta, sağda sorun yok ama sol biraz zorlayacak, üç vida sökmek gerekiyor ampul değişimi için, toplantıda hepsini hallederiz, sağolasın... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selman Abi bi servise gittiğinde söyle takarlar ya, sen mi uğraşacaksın ya...

Benim servise bir sonraki gidişim 10.000 bakımı yani asgari 1 yıl sonra, yalnız bu arada anlatmadan geçemiycem, Volkan'ın çok methettiği yoldan gittik bugün aslında direk servisin üstüne çıkabilecekken Girne'den girip, "Gişeler Öncesi Son Çıkış" uyarısı olmadığından, son çıkışı kaçırdık ve Torbalı'dan geri döndük, 2.5 yetele de para verdik, yuh yani.... :ohmy: Yol çok güzel, dönüşte daha iyi müşahade ettim..... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet ben de geçtim geçen gün, çok güzel yapmışlar, sanırım Bursa'ya ve ordan da İstanbul ve Ankara'ya kadar otobana bağlayacaklar ilerde, böylece İstanbul'dan Denizli'ye kadar otoban olacak...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu resimleri bir milyonuncu sefer yolluyorum siz hala sarı yanmayan park lambası arıyosunuz beni sinirlendiriyosunuz zaten mazdaclubtr sayfasına kıl olmuş bizim bölge 10 saatte açıyo sayfayı iddaadanda yattım gerginim neyse bidaha kimse park lambası aramasın...

resminide koydum fiyatı ben 20 ye almıştım ama 10 a falan çok rahat bulunur ekdeki resimler sadece park bide xenonla park gördüğünüz gibi bi fark yok renk olarak

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan boşuna yorma çeneni,Selman abi hiç bişey yaptırmaz arabasına,düşün ki lastikler sökülecek diye kaliperleri boyatmıyo  :ohmy:  ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok Volkan o kadar da değildir ya... Senin jantçıdaki ustadan kaptığımız taktikle biz bile 10 dakikada boyarız kaliperleri, ondan kolay iş mi var?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok Volkan o kadar da değildir ya... Senin jantçıdaki ustadan kaptığımız taktikle biz bile 10 dakikada boyarız kaliperleri, ondan kolay iş mi var?

Yemin ederim ki o kadar  ;D  :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O zaman benim jantlar için uyguladığınız gazlama taktiğini Selman Abi'ye de uygulayalım... :)

yemez Okan,kurtarmaz  ;D bugün ne dil döktüm marşpiyel ve arka tampon için ama bana mısın demedi valla  :krrsz:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi onlar pahalı ve nispeten büyük işlemler yine, ama kaliper boyası nedir ki ya...

Yaw mesele o değilki.Selmanın peder janta bakıp ya oğlum arabaya oje sürmeyede mi başladın derse..  :nea::tey:

Ama sonra işi kıvırıp iyi yapmışsın boyanın kralını almanlar yapar der ve bu olay burda biter.. O0 :

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Kuzen S80'e H7 DiamondVision ampul almış, gerçekten oldukça iyi gözüküyor, BlueVision'larla alakası yok... Bugüne kadar gördüğüm Xenon'a en yakın normal ampuldür muhtemelen...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kuzen S80'e H7 DiamondVision ampul almış, gerçekten oldukça iyi gözüküyor, BlueVision'larla alakası yok... Bugüne kadar gördüğüm Xenon'a en yakın normal ampuldür muhtemelen...

Kaça almış?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...