Jump to content

Hava Filtresi

Guest maz14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• M.E.G

5

• kerem

3

• FAMILIA

12

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

kerem bi gün akşam Gölcükte buluşalım istersen,tanışmış oluruz?malum yaz geldi mangal,piknik organizasyonlarını hızlandırırız mustafa abiyi de alıp :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Eksozdan çıkan ses insanları rahatsız ediyor, bu sebeple açık hava filtresi taktırıp çıkan sesten zevk almak için milletten küfür yemek pek mantıklı değil bence. Bir düşünmenizi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

açık hava filtresinin sesinin ben pek rahatsız ettiğini düşünmüyorum.ayrıca küfür edecek onca şey varken açık hava filtresine sıra gelmez.

cihangire katiliyorum :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

havanın vakum sesi geliyo sadece.diyorum ya minibüslerden çıkan kapkara dumanlar,abartı olan ve gereksiz yere kullananılan kornalar bence daha fazla küfrü hakeden grubunda.listeyi istemediğiniz kadar kabartabilirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

walla ben görünce küfretmiyorum.Aksine biraz gaza bassada kulaklarım şenlense diyorum :D

O0    :clap: 

senin gibiler için basıyorum gaza,sellektör ihtiyacınıda kaldırıyo :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

garanti kapsamı iyi bişey,bi hava filtresi için tebrik edilmez,doğru söylüyosun :)

bundan önceki aracımda enjektör problemi çıktı garantinin son aylarında zorlada olsa yaptırıp 600 ytl masraftan kurtuldum :D Onun için önemli :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...