Jump to content
Ali

Benzin, Motorin, LPG Zamları, İndirimler, Kampanyalar.

Tavsiye Edilen Mesajlar

Gökhan

2010 fiyatları:

Benzin; 3,30 TL.

Düp   ; 3,27TL.   :o

deeermişim  :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bülenterguvan

eylem yapmak lazım birkaçgün hiç benzin veya LPG almayalım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kado

Tayyip'çiğim den yılbaşı hediyesi hepimizin içinde patlasın :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru

sen, ben eylem yaparız, ama yapamayanlar var, benim şirket arabam olduğu zamanda tv'lerde eylem kararları çıkıyordu fakat yapamıyordum müşteriye mal teslim edebilmek için.

eylem yapmak lazım birkaçgün hiç benzin veya LPG almayalım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Benzine zam yapılmasına birşey demiyorum ama LPG ye yapılan zamlar beni deli ediyooorrr :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bülenterguvan

Benzine zam yapılmasına birşey demiyorum ama LPG ye yapılan zamlar beni deli ediyooorrr :D

Beni de bu deli ediyoooooooor :D Benzine istediği kadar yapsın LPG'me dokunma :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MuRDoC_111

isterse litresi 5tl olsun, yine bir seferde en fazla 20tl lik benzin alacagım icin koymaz bana :D çözdüm ben olayı rahatım, siz düşünün :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bülenterguvan

isterse litresi 5tl olsun, yine bir seferde en fazla 20tl lik benzin alacagım icin koymaz bana :D çözdüm ben olayı rahatım, siz düşünün :D

20 TL'lik benzin mi? İrfan sen benzinciden çıkmıyon o zaman :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G

yakında litresi 20 tl olduğunda görürüm seni :D Her benzin istasyonuna uğramak zorunda kalırsın :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bülenterguvan

yakında litresi 20 tl olduğunda görürüm seni :D Her benzin istasyonuna uğramak zorunda kalırsın :D

ne kalmış 20 TL olmasına :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Harbiden İrfan, ben 20 TL lik gaz almaya utanıyorum sen nasıl benzin alıyon ? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bülenterguvan

Harbiden İrfan, ben 20 TL lik gaz almaya utanıyorum sen nasıl benzin alıyon ? :D

valla ilk mesacında yazıcaktım :D 20 TL. deyince LPG pompacısı ters ters bakıyo adama ne uğraştırıyon bizi der gibi :D

bi de 100 km. bile gidemiyorum ki 20 TL'ye veya benim gaz ayarı şaştı şu sıralar çok yakmaya başladı ya da bu gelen zamlardan 20 TL 70 km. anca...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MuRDoC_111

20 TL'lik benzin mi? İrfan sen benzinciden çıkmıyon o zaman :D

öğrenci adamız ne yapak :D psikolojileri bozmadan alışverişimizi yapıyoruz anlayış gösteriyorlar :D hemen hemen hep aynı benzinlikten aldıgım icin 3 senedir neredeyse her gün, can ciğeriz bütün elemanlarla 1lt benzin arttırsam yine utanmam :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Selman

Benim istasyon işleten arkadaşım var 1. sanayide, alışverişin %50 si 5 (Beş) liralık diyor valla, 20 lira iyiymiş yine ona göre...:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mücahit

Banim maaşıma 20 lira zam yapıpta benzini böyle yapanları kınıyorum  >:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Siz iyisiniz bilader yine, emekliye 11 lira yaptılar en son zammı...:D

Ooo sizler iyisiniz bize 2 senedir hiç yok :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozkan_eray

Benzine zam yaparkan tek gecede % 20- %30 u kararlaştıranlar, Memur İşçi ve Emekli maaşlarına zam yaptıklarında %2.5 bulabilmek için 4 ay tartışıyorlar.Başbakanlık makamına saygımız vardır :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...