Jump to content

Metal pedal + Metal kapı eşiği (pedalları taktım)+(eşikleri de taktım)

CaRaBeeN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bende arabanın orasının burasının sökülmesine takık olduğumdan ışıklı tercih etmedim..ne kadar özenerekte yapsalar bir yeri yaparken bir yeri bozuyorlar..en kötü tornavida kaçırıyor çiziyorlar..o yüzden aslında şanslıyız ki Dündar ustamız var..şu garanti meselesi olmasa bakım dahil herşeyim için oraya giderim ya  :-\

ayrıca ne kadar yer sökülür takılırsa o kadar potansiyel takırdı zırıltı ses vs. demek bana göre..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

7

• Selman

6

• CaRaBeeN

8

Guest uyumsuzelement

bende arabanın orasının burasının sökülmesine takık olduğumdan ışıklı tercih etmedim..ne kadar özenerekte yapsalar bir yeri yaparken bir yeri bozuyorlar..en kötü tornavida kaçırıyor çiziyorlar..o yüzden aslında şanslıyız ki Dündar ustamız var..şu garanti meselesi olmasa bakım dahil herşeyim için oraya giderim ya  :-\

ayrıca ne kadar yer sökülür takılırsa o kadar potansiyel takırdı zırıltı ses vs. demek bana göre..

en dorusu krom olan sanırım
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat, tekrar etmek istiyorum, güle güle kullan, çok şık olmuş, bugün canlı olarak gördük hepimiz, darısı başımıza, çok aydınlatıcı bir konu oldu.... O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
Guest uyumsuzelement

güle güle kullan bende ebaydan üyelik onayı alır almaz dalıyorum bu işe, gecen burda sanayide buldum krom kapı esikleri mazda 3 için adam biz imal edioruz dedi baktım ama cok adi duruyodu ugrarım sonra dedim cıktım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
Guest mazdathreemurat

ebaydan bana linkini atabilirmisiniz bulamadım da hep basit olanlar var mazda 3 yazanlar çok hoş arkadaşın ki gibi bulmam lazım gerçekten çok güzel duruyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ebaydan bana linkini atabilirmisiniz bulamadım da hep basit olanlar var mazda 3 yazanlar çok hoş arkadaşın ki gibi bulmam lazım gerçekten çok güzel duruyor

sürekli olmuyor ara ara girip bakman gerek
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...